• Неодамнешно
Мајк Троја 1960 Олимпискиот Пливач Autographed Спортски Илустрирано списание 8/1/60

Мајк Троја 1960 Олимпискиот Пливач Autographed Спортски Илустрирано списание 8/1/60

Buyers rating:
DEN 7199.76

Количина на стоки

(ПОЧИНАТИОТ Август 2019) САД Олимписки Златен Медал Пливач Мајк Троја autographed Спортски Илустрирано списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КРАЛЕВИТЕ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КРАЛЕВИТЕ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Милер, Џони 6/25/73 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Милер, Џони 6/25/73 autographed магазин

Милер, Џони 6 / 25 / 73 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година

DEN 1584.00
Смит, Emmitt 10/13/97 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смит, Emmitt 10/13/97 autographed магазин

Смит, Emmitt 10 / 13 / 97 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 6468.00
Смит, Emmitt 1/22/96 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смит, Emmitt 1/22/96 autographed магазин

Смит, Emmitt 1 / 22 / 96 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 6468.00
Остин, Трејси 3/22/76 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Остин, Трејси 3/22/76 autographed магазин

Остин, Трејси 3 / 22 / 76 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 годи

DEN 1056.00
Boise State 2010 10/4/10 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Boise State 2010 10/4/10 autographed магазин

Boise State 2010 10 / 4 / 10 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 3300.00