• Неодамнешно
AG Коса Спреј за Волумен на Телото Мека-Држете Volumizer, 5 Fl Мл

AG Коса Спреј за Волумен на Телото Мека-Држете Volumizer, 5 Fl Мл

Buyers rating:
DEN 576.00

Количина на стоки

Фино коса мрази тежина.Спреј за Тело е алкохол-бесплатно, мека-држете volumizer особено формулиран за многу фино да медиум коса.Се одликува со телото зграда panthenol, Спреј за Тело, не само volumizes, но, исто така, е ефикасен стил бакшиш во текот на денот.Зајакната со AG е Регенеративните Комплекс содржи клинички-докажано грашок никне екстракт заедно со женшен и ѓумбирот да помогне да се создаде и одржува оптимална средина за здрав раст на косата и целосни изглед на косата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

BOBOS Реми Перика & Ткаат Detangle Спреј 6.76 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BOBOS Реми Перика & Ткаат Detangle Спреј 6.76 оз

За Човекови & Синтетички Влакна.Чипка Пред Перика Detangler.Неговата формула содржи Нано сребро и Зелен чај

DEN 211.20
Стил Остави-Протеини во Магла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стил Остави-Протеини во Магла

На "Топлина" заштитник и Мекост создателот.Нашите ОставетеСо Протеини Стил Магла со рицинус, keratin и пчен

DEN 393.36