• Неодамнешно
SUNCOAT ПРОИЗВОДИ INC. Шеќер-Базирани на Природни Косата со Спреј Мирис-Бесплатно (6.7 fl. мл.) пакувањето може да се разликуваат

SUNCOAT ПРОИЗВОДИ INC. Шеќер-Базирани на Природни Косата со Спреј Мирис-Бесплатно (6.7 fl. мл.) пакувањето може

Buyers rating:
DEN 339.84

Количина на стоки

SUNCOAT ПРОИЗВОДИ INC.Шеќер-Базирани На Природни Косата Со Спреј Мирис-Слободни.Пумпа за да се издаваат.За сува коса, спреј 20-30 см подалеку од косата за да одржувате вашиот стил.Спреј повеќе за фирма чекање, за помалку светлина да медиум задржете.Да се создаде максимална телото, подигнете коса и спреј кон корените.Исто така, може да се примени и на влажна коса.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стил Остави-Протеини во Магла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стил Остави-Протеини во Магла

На "Топлина" заштитник и Мекост создателот.Нашите ОставетеСо Протеини Стил Магла со рицинус, keratin и пчен

DEN 393.36
На Scruncher 3-во-1 Спреј
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

На Scruncher 3-во-1 Спреј

Додава текстура и волумен.Дефинира кадрици и бранови.Сулфат и Глутен слободни.Одлична за сите типови ко

DEN 265.44