• Неодамнешно
Hohem паметен Телефон Носителот Телефон Клип за Hohem Gimbal Додатоци за Hohem iSteady Про 2/3, Мобилни Плус Gimbal Стабилизатор со 1/4 Завртка се Продаваат од страна на USKEYVISION

Hohem паметен Телефон Носителот Телефон Клип за Hohem Gimbal Додатоци за Hohem iSteady Про 2/3, Мобилни Плус

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

►Hohem i Steady Gimbal е паметен Телефон Носителот Клип Gimbal Додатоци : Hohem паметен Телефон Носителот Додатоци за Hohem i Steady Серија Gimbal Стабилизатор. ►1/4" Завртка Компатибилен со други Gimbal за Hohem i Steady Pro2/Pro/Мобилни Плус/Мулти Gimbal.Паметен телефон на сопственикот ширина на опсег е 58mm-89mm, додека ве молиме да ги инсталирате на вашиот телефон, без случај во некои случаи. ►Quick Start Лесно Gimbal Операција.Можете да персоналните хоризонтална или вертикална монтажа на вашиот паметен телефон на Телефон Менгеме додека сте следење на вашите gimbal стабилизатор снимки. ►Трајни ABS Премиум Материјал : Едно парче и CNC производство, вашиот паметен телефон носителот стегач за 3 Axis gimbal стабилизатор е дизајниран за снимката мониторинг.Со premuim АБС материјал, овој телефон клип за gimbal може да се користи како издржлив како што може да биде.Hohem паметен Телефон Носителот Клип Стабилизатор Додатоци за Hohem i Steady Серија Gimbal Стабилизатори како i Steady Pro2, Mobile Plus и Мулти.Со овој паметен телефон носителот, може да се стави паметен телефон на i Steady Мобилни Плус и Про 2, можете да ја проверите на мобилен телефон порака и да го направите видео снимањето во исто време.Белешки : на Hohem телефон носител е ексклузивно направени за Hohem i Steady Серија gimbal, и тоа не може директно да ја следат Hohem Gimbal.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат