• Неодамнешно
NICEYRIG Мултифункционален Камера Сирење Лесно Плоча со Ладна Чевли Планината за Railblocks, Dovetails и Кратки Прачки

NICEYRIG Мултифункционален Камера Сирење Лесно Плоча со Ладна Чевли Планината за Railblocks, Dovetails и Кратки

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Ова лесно плоча е опремен со различни навој дупки( 1/4" 3/8" М3 М4) во 9mm проред.Тоа би можело да биде прикачен на railblocks, dovetails и кратки прачки.Таа работи како префрлување плоча кога се монтираат на дното на dslr фото кафез.Флексибилни ладно жешко чевли планината адаптер може да се закачите на било 1/4"-20 навој дупка за Блиц светло,Камера и Монитор, Микрофон итн.Пакетот Вклучува : 1x лесно плоча, 1x ладно чевли планината, 3x 1/4" завртка, 1x 1/4" tripod завртка, 1x хексадецимален spanner.Сирење Плоча Комплет со Ладна Чевли Планината * Ова лесно плоча е опремен со различни навој дупки( 1/4"± 3/8"± M3 M4) во 9mm проред. * Тоа може да биде прикачена на railblocks, dovetails и кратки прачки. * Таа работи како префрлување плоча кога се монтираат на дното на dslr фото кафез. * Флексибилен ладно жешко чевли планината адаптер може да се закачите на било 1/4"-20 навој дупка за Блиц светло,Камера и Монитор, Микрофон итн.Пакетот Вклучува : 1x лесно плоча 1x ладно чевли планината 3x 1/4"±завртка 1x 1/4"±tripod завртка 1x хексадецимален spanner.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат