• Неодамнешно
CARPRO се Разјаснат Редеа без Автомобил Прозорец Почиста Отстранува Масла, Отпечатоци од прсти & Нечистотија - Безбедно да се Користи на Ентериер и Екстериер Стакло, 500

CARPRO се Разјаснат Редеа без Автомобил Прозорец Почиста Отстранува Масла, Отпечатоци од прсти & Нечистотија

Buyers rating:
DEN 462.00

Количина на стоки

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : CARPRO се Разјаснат е формулиран за да се обезбеди редеа слободни стакло со помалку напор.Не само да се Разјаснат избрише надвор со леснотија, но тоа нема да го оштети вашиот керамички слој или шофершајбната пломби!.МОЌЕН ЧИСТЕЊЕ ЕФЕКТИ : Неговиот врвен формулација минува низ сообраќајот филм, масла, отпечатоци од прсти и контаминација оставајќи совршена јасност во секое време.БЕЗБЕДНА ЗА ЕНТЕРИЕР И ЕКСТЕРИЕР СТАКЛО : CARPRO се Разјаснат минува низ нечистотија, масло и загадувачи без да му наштети на вашето возило внатрешноста или надворешноста.МИРИСА ГОЛЕМ : Уживајте користење на овој производ со својот пријатен мирис кој нема да ја иритираат вашиот нос!.ДАТУМ НАЛЕПНИЦА : CARPRO производи сега дојде само со ПРОИЗВОДСТВО ДАТУМ ("Пр") напишани на ден/месец/година формат.Рокот за CARPRO се Разјаснат е две години од производство датум.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат