• Неодамнешно
Boao 2 Пакети Автомобил Сонцето Стакло Организатор, очила за сонце, Држачи за Автомобил на Сонце Стакло Стп Авто Внатрешни Додатоци за Складирање Патна Исправа за Нос

Boao 2 Пакети Автомобил Сонцето Стакло Организатор, очила за сонце, Држачи за Автомобил на Сонце Стакло Стп

Buyers rating:
DEN 302.16

Количина на стоки

Од суштинско значење автомобилската материјали : автомобил на сонце стакло организаторот го задржува вашиот автомобил организирани за пријатно возење, тоа е специјално дизајнирана да се одржи предмети цврсто во место и се на дофат.Мултифункционален автомобил сонцето стакло организатор : сонцето стакло организатор кабел случај со многу складирање области, може да се примени за да се одржи гориво картички, паркинг карти, полнење преку usb кабли, приклучок за слушалки кабли, козметика четки, возење лиценца, очила за сонце, пенкала, пари, итн.Лесен за инсталација : овој автомобил стакло складирање торбичка е лесно да се инсталира, само поставете ја стакло организатор над вашиот сонцето стакло и да го прикачите на со 2 силна еластична бендови, на здрав картон поддршка ќе се вклопи во станот против автомобил стакло.Практичен дизајн : складирање торби имаат повеќе картичка кеси, како и eyeglass затворач, пен носителот, и патент кеса кои можат да имаат мали предмети за да ги спречи паѓање, држете елементи со различни големини цврсто на место, идеален за бизнисмени, патници или домашна употреба, и да организира разни додаток среди и да добијат лесен пристап за да се постигне.Обезбеди лесен за складирање : направен од квалитетот најлон ткаенина и ЈП одбор, автомобилот стакло џеб организатор е сигурен да се одржи мал автомобил за внатрешни додатоци; 2 жито еластична текстура ремени ефикасно да се спречи лизгање за повеќе удобно и стабилна складирање, што складирање повеќе погодно.Практично складирање торба : Еластична рака дизајн нема да резултира со дополнителни ткаенина виси надолу, која има цврсти назад и да не ја изгуби својата форма, додека виси, внатре џебови се тесни во случај дека предметите ќе падне.Овој автомобил стакло складирање носителот држи важен автомобил документи рака без да се води до многу соба.Од суштинско значење за автомобил сопственици : Ако сакате да се добие екстра удобен простор за складирање во вашиот автомобил, ако сте уморни од копа во преградата за ракавици за да го најдете вашиот дозвола, регистрација и осигурување картички, и ако сакате да плима до вашиот пенкала, мини лаптоп, приходи, или било кој друг мал рутински патување објект организирани, можеби ќе треба мултифункционален автомобил сонцето стакло организаторот.

Карактеристики на стоката

Material:
nylon fabric and PE board
Color:
as the picture shown
Size:
12.4 x 6 x 0.4 inches
Package includes:
2 x Car visor organizers :
Warm note:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The color may exist slight difference due to different screen displays. :

Купувачи како што сакаат