• Неодамнешно
Boao 2 Пакети Автомобил Сонцето Стакло Организатор, очила за сонце, Држачи за Автомобил на Сонце Стакло Стп Авто Внатрешни Додатоци за Складирање Патна Исправа за Нос

Boao 2 Пакети Автомобил Сонцето Стакло Организатор, очила за сонце, Држачи за Автомобил на Сонце Стакло Стп

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Од суштинско значење автомобилската материјали : автомобил на сонце стакло организаторот го задржува вашиот автомобил организирани за пријатно возење, тоа е специјално дизајнирана да се одржи предмети цврсто во место и се на дофат.Мултифункционален автомобил сонцето стакло организатор : сонцето стакло организатор кабел случај со многу складирање области, може да се примени за да се одржи гориво картички, паркинг карти, полнење преку usb кабли, приклучок за слушалки кабли, козметика четки, возење лиценца, очила за сонце, пенкала, пари, итн.Лесен за инсталација : овој автомобил стакло складирање торбичка е лесно да се инсталира, само поставете ја стакло организатор над вашиот сонцето стакло и да го прикачите на со 2 силна еластична бендови, на здрав картон поддршка ќе се вклопи во станот против автомобил стакло.Практичен дизајн : складирање торби имаат повеќе картичка кеси, како и eyeglass затворач, пен носителот, и патент кеса кои можат да имаат мали предмети за да ги спречи паѓање, држете елементи со различни големини цврсто на место, идеален за бизнисмени, патници или домашна употреба, и да организира разни додаток среди и да добијат лесен пристап за да се постигне.Обезбеди лесен за складирање : направен од квалитетот најлон ткаенина и ЈП одбор, автомобилот стакло џеб организатор е сигурен да се одржи мал автомобил за внатрешни додатоци; 2 жито еластична текстура ремени ефикасно да се спречи лизгање за повеќе удобно и стабилна складирање, што складирање повеќе погодно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат