• Неодамнешно
Приклучните Фиока Нож Во Фиока Штекер. (2) 15 amp AC места со (2) USB-C (PD) пристаништа.

Приклучните Фиока Нож Во Фиока Штекер. (2) 15 amp AC места со (2) USB-C (PD) пристаништа.

Buyers rating:
DEN 6336.00

Количина на стоки

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . [ЈАСНО COUNTERTOP НЕРЕДОТ] Создаде нередот слободни шалтери & организирани простори со безбедно во фиока електрични места.Совршен прилог на било кујна, бања, суета, влез маса, ноќната, или канцеларија фиока проект.Полнење секој тип на технологија devides или моќ фенови за коса, маша, стојат миксери и повеќе со Приклучните Фиока. [КАБИНЕТ СПЕЦИФИКАЦИИ] Бара 2" на просторот зад фиока кутија.Лесно се инсталира во стандардни и сопствен кабинет големини користење 7 вклучени завртки. [ШТЕКЕР КОНФИГУРАЦИЈА] (2) 15 amp AC места, (2) USB-C (PD) пристаништа кои може да го полните вашиот уред до 70% побрз од USB-технологија. [ЕЛЕКТРИЧНИ ДЕТАЛИ] Едноставно приклучоци со 4' мозок и 3 prong приклучокот.Interlocking термостат де-energizes на излез во случај на околната температура надминува 120° F. ETL Наведени за употреба во Канада кога се инсталира со Блокирам Кутија (се Продава Одделно). [ПЛАНИРАЊЕ & ИНСТАЛАЦИЈА РЕСУРСИ] PDF Spec Листови, Монтажа, Дијаграми, Инструкции за Инсталација, Исечок Шаблони, DXF и ЧЕКОР датотеки и повеќе се достапни за преземање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат