• Неодамнешно
iWoo Mens Работи Шорцеви Тренингот Обука Краток 2 во 1 Компресија Шорцеви со Телефонот Џеб

iWoo Mens Работи Шорцеви Тренингот Обука Краток 2 во 1 Компресија Шорцеви со Телефонот Џеб

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Полиестер,Spandex,Најлон.Drawstring затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ:Наредени,95%Полиестер+5%Spandex.аутсајдер, 90%најлон, 10%Spandex.Брзо-за сушење ткаенини, повеќе дише и ладилникот. 2-ВО-1 ДИЗАЈН:Мрежа материјал шорцеви, брз-сува ткаенина за да бидете удобно за вежбање и пракса, изградена-во Компресија панталони со тесни одговара нуди поддршка бутните мускули за да се подобри ефикасноста и да се обезбеди повеќе великодушни одговара за екстра мобилност.МУЛТИ-ЏЕБ ДИЗАЈН: НА лагер телефон џеб да задржи вашиот телефон од патот; 2 предни џебови ажурирајте го вашиот телефон, копчиња и паричникот безбедно.ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ:Еластична корселе со внатрешна drawcord за совршено се вклопуваат; лесно да се чисти, ја задржува формата и по повеќе мие.Новиот Стил На Тренингот Шорцеви за Мажи.ПОВОД:Работи Шорцеви совршено се вклопуваат тренингот, фитнес, трчање, фитнес, обука, кошарка, џогирање, вежба или други активности на отворено, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат