• Неодамнешно
JJSPP Керамички Фах Фламинго Скулптури -Прстен Носителот Керамички Накит Послужавник и Прстен Јадење Trinket Коцки Прстен Екранот Носителот Накит Стојат

JJSPP Керамички Фах Фламинго Скулптури -Прстен Носителот Керамички Накит Послужавник и Прстен Јадење Trinket

Buyers rating:
DEN 2964.24

Количина на стоки

★ Димензии : Дијаметар * Висина = 12*8cm. ★ Материјал : Високо Квалитетна Керамика. ★ Креативен дизајн, исклучителна рачно изработени, совршен дом десктоп декорација. ★Оваа единствена креативна табела додаток изгледа одлично за дома декор и биро декорација, само да се стави на маса. ★Овој занает табела декорација уметност е врз основа на природните и културните дизајн, може да се користи за креативни десктоп декорација на подароци и дома декорација, дневна соба, спална соба, трпезарија, софа во позадина на маса, ТВ позадина, КТВ, кујна, дом, канцеларија, хотел, куќа, камин ,тремот.Оваа единствена креативна табела додаток изгледа одлично за дома декор и биро декорација, само стави ја на table This занает табела декорација уметност е врз основа на природните и културните дизајн, може да се користи за креативни десктоп декорација на подароци и дома декорација, дневна соба, спална соба, трпезарија, софа во позадина на маса, ТВ позадина, КТВ, кујна, дом, канцеларија, хотел, куќа, камин ,тремот,На влезот начин или бања, затворен или отворен простор, го прави вашиот дом погледнете повеќе уметнички и динамичен, таа има уникатна уметничка смисла, правење на вашиот живот повеќе интересни и повеќе резолуцијата, тоа е една од најдобрите луксузни декорација и за вас најблиски обезбеди совршена housewarming подароци или биро decorations Specification Style : Animal statue Material : Ceramics Size(D*H) : 12*8cm Process : Handmade Notice : 1. Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.2. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

JJSPP Абонос резби во Дрво Животински Орнаменти Цврсто Дрво Резба Среќен Птица Паун Дневна Соба Декорација Свадба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Абонос резби во Дрво Животински Орнаменти Цврсто Дрво Резба Среќен Птица Паун Дневна Соба Декорација Свадба

По многу пати од страна пескарење, потоа полирање, и конечно шанса.Површината е нежна и сјајна, без боја,

DEN 2544.00
Черепот Шлем Багажник, Шлем Стојат, Смола Занаети Черепот Глава Ѕид Скулптура Дома Декорација, Подарок за Мотоциклист
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот Шлем Багажник, Шлем Стојат, Смола Занаети Черепот Глава Ѕид Скулптура Дома Декорација, Подарок за Мотоциклист

Ти дефинитивно ќе се даде неверојатно искуство, и ќе стојат надвор!Черепот е направен од соодветна голе

DEN 681.60
CHNOI Скулптура Декорација-Коњ Главата Главата Смола Декоративни Коњ Главата Монтирани Реплика Оркестарот Уметност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CHNOI Скулптура Декорација-Коњ Главата Главата Смола Декоративни Коњ Главата Монтирани Реплика Оркестарот Уметност

★Овој исклучителен животинско главата на градите е украсен со вашиот дом, и оваа сакана коњ главата оле

DEN 7182.72
JJSPP Креативни Европски Стил Керамичка Вазна Дома Декорација Ретро Мала Уста Занаети Цвет Аранжман Свадба Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Креативни Европски Стил Керамичка Вазна Дома Декорација Ретро Мала Уста Занаети Цвет Аранжман Свадба Декорација

Стил : Модерна.Материјал : Керамички & Порцелан.Функција : Tabletop Вазна.Погоден за општа домаќинство,кафуле

DEN 1392.00