• Неодамнешно
JJSPP резби во Дрво Тигар Украси Фенг Шуи Градот Куќа Среќа Резба Занаети Тигар Xiaoshan Шума Дома Мебел Махагони Украси

JJSPP резби во Дрво Тигар Украси Фенг Шуи Градот Куќа Среќа Резба Занаети Тигар Xiaoshan Шума Дома Мебел Махагони

Buyers rating:
DEN 16869.60

Количина на стоки

Структурата дизајн е разумна, убава, стабилна, фирма, и безбедно да го поставите вашите омилени нешта.Рачно резбани и исклучителна резба вештини се врати на големо културно наследство.Природно дрво, јасна и убава текстура, мазна површина, мазна рака чувство.Дрво е многу тешко, со голема тврдост, цврстина, компактна структура, ред ленти, абење и отпорност на корозија.Едноставен концепт за дизајн, одлична изработка, ова не е само производ, но, исто така, класичен и шармантна уметнички дела.Структурата дизајн е разумна, убава, стабилна, фирма, и безбедно да го поставите вашите омилени нешта.Рачно резбани и исклучителна резба вештини се врати на големо културно наследство.Природно дрво, јасна и убава текстура, мазна површина, мазна рака feeling Wood е многу тешко, со голема тврдост, цврстина, компактна структура, ред ленти, абење и отпорност на корозија.Едноставен концепт за дизајн, одлична изработка, ова не е само производ, но, исто така, класичен и шармантна уметнички дела.Големина на : 30*14*40 (cm)Дрвен материјал : rosewood Carving занает : круг резба на дрво carving Package вклучува : 1 *Корен резба craftsnotes : ве Молам, разберете дека се должи на разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека фотографијата и вистинската боја се 100% исти.Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1-2cm.Напомена : 1. Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.2. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ѕид-Скулптури Елени Главата Декорација Вештачка Смола Елени Главата Декорација Цвеќиња Декорација Еленски Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ѕид-Скулптури Елени Главата Декорација Вештачка Смола Елени Главата Декорација Цвеќиња Декорација Еленски Дневна

●【3 D ефект ѕид декорација】ѕидот скулптура комбинира класичен природата и апстрактни минимализам.На е

DEN 6034.80
Черепот Шлем Багажник, Шлем Стојат, Смола Занаети Черепот Глава Ѕид Скулптура Дома Декорација, Подарок за Мотоциклист
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот Шлем Багажник, Шлем Стојат, Смола Занаети Черепот Глава Ѕид Скулптура Дома Декорација, Подарок за Мотоциклист

Ти дефинитивно ќе се даде неверојатно искуство, и ќе стојат надвор!Черепот е направен од соодветна голе

DEN 681.60
Креативни Ко-Оп Смола Гроздобер Репродукција Женски Биста со Железо База, Потресени Заврши Оркестарот, Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативни Ко-Оп Смола Гроздобер Репродукција Женски Биста со Железо База, Потресени Заврши Оркестарот, Природни

Оваа смола гроздобер репродукција статуа од жена совршено акценти полиците и табела блузи.Направена од

DEN 1984.80
CHNOI Скулптура Декорација-Коњ Главата Главата Смола Декоративни Коњ Главата Монтирани Реплика Оркестарот Уметност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CHNOI Скулптура Декорација-Коњ Главата Главата Смола Декоративни Коњ Главата Монтирани Реплика Оркестарот Уметност

★Овој исклучителен животинско главата на градите е украсен со вашиот дом, и оваа сакана коњ главата оле

DEN 7182.72
JJSPP Статуи Титан Карактер Смола Украси Американски Дома Декорација Дневна Соба Тремот Мали Мебел Занаети Статуа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Статуи Титан Карактер Смола Украси Американски Дома Декорација Дневна Соба Тремот Мали Мебел Занаети Статуа

【Совршен подарок】 : живописни слика на лик, таписерии изработка е добар избор, како подарок за вашата с

DEN 11494.08