• Неодамнешно
Креативни Ко-Оп Смола Гроздобер Репродукција Женски Биста со Железо База, Потресени Заврши Оркестарот, Природни

Креативни Ко-Оп Смола Гроздобер Репродукција Женски Биста со Железо База, Потресени Заврши Оркестарот, Природни

Buyers rating:
DEN 1984.80

Количина на стоки

Оваа смола гроздобер репродукција статуа од жена совршено акценти полиците и табела блузи.Направена од смола.Карактеристики убава потресени заврши.Совршен за гроздобер дома. 10-1/4"L x 8-1/4"W x 16-1/2"Х.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

JJSPP Абонос резби во Дрво Животински Орнаменти Цврсто Дрво Резба Среќен Птица Паун Дневна Соба Декорација Свадба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Абонос резби во Дрво Животински Орнаменти Цврсто Дрво Резба Среќен Птица Паун Дневна Соба Декорација Свадба

По многу пати од страна пескарење, потоа полирање, и конечно шанса.Површината е нежна и сјајна, без боја,

DEN 2544.00
Черепот Шлем Багажник, Шлем Стојат, Смола Занаети Черепот Глава Ѕид Скулптура Дома Декорација, Подарок за Мотоциклист
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот Шлем Багажник, Шлем Стојат, Смола Занаети Черепот Глава Ѕид Скулптура Дома Декорација, Подарок за Мотоциклист

Ти дефинитивно ќе се даде неверојатно искуство, и ќе стојат надвор!Черепот е направен од соодветна голе

DEN 681.60