• Неодамнешно
JJSPP Фудбал Смола Скулптури -Метал Ѕид Уметност Спорт Фудбал Кошарка, Бејзбол Фудбалска Топка

JJSPP Фудбал Смола Скулптури -Метал Ѕид Уметност Спорт Фудбал Кошарка, Бејзбол Фудбалска Топка

Buyers rating:
DEN 2748.00

Количина на стоки

★【Совршен Подарок】 : жив фудбал слика, врвен изработка е добар избор, како подарок за некој што го сакаш, никој не ќе каже не. ★【Совршен смола занает декорација】 : Оваа смола занает е добар избор за декорација, со повеќе прекрасна точки да нашиот секојдневен живот. ★【Висок квалитет смола материјал】 : Направен од високо-квалитет смола, тоа е издржлив и има долг животен век.Бојата не исчезнат, без мирис, нетоксичен, и еколошки.Safe секојдневна употреба.Нашите декоративни смола занаети се најдобриот избор за вашата сакана подарок. ★【Исклучителна слика статуа】 : На изработка на нашата страна, нашите фудбалски статуата има многу детален изглед. ★Добро дизајниран фудбал статуи со реални линии.Стилски и симпатична. ★Ова е одличен подарок или се соберат на други фигурини.Ова е добро декорирани празниците што ќе биде украс на повеќето соби.▲Материјал : Смола▲Стил : Нордиските стил▲Боја класификација : фудбалски куп▲Големина : 17*17*21cm (7*7*8 инчи)▲Тежина : 2kg Notice : 1. Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.2. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

UXZDX Декорација Скулптури-Елени Раководител Оркестарот на Животните Глава Главата со Златни Рогови Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UXZDX Декорација Скулптури-Елени Раководител Оркестарот на Животните Глава Главата со Златни Рогови Ѕид Декорација

Тоа ќе изгледа одлично на mantelpieces, кујна маси, конзола маси, countertops, компјутери, лебдејќи полици, или на би

DEN 3238.56
CHNOI Скулптура Декорација-Коњ Главата Главата Смола Декоративни Коњ Главата Монтирани Реплика Оркестарот Уметност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CHNOI Скулптура Декорација-Коњ Главата Главата Смола Декоративни Коњ Главата Монтирани Реплика Оркестарот Уметност

★Овој исклучителен животинско главата на градите е украсен со вашиот дом, и оваа сакана коњ главата оле

DEN 7182.72
ѕид-Скулптури Елени Главата Декорација Вештачка Смола Елени Главата Декорација Цвеќиња Декорација Еленски Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ѕид-Скулптури Елени Главата Декорација Вештачка Смола Елени Главата Декорација Цвеќиња Декорација Еленски Дневна

●【3 D ефект ѕид декорација】ѕидот скулптура комбинира класичен природата и апстрактни минимализам.На е

DEN 6034.80
Черепот Шлем Багажник, Шлем Стојат, Смола Занаети Черепот Глава Ѕид Скулптура Дома Декорација, Подарок за Мотоциклист
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот Шлем Багажник, Шлем Стојат, Смола Занаети Черепот Глава Ѕид Скулптура Дома Декорација, Подарок за Мотоциклист

Ти дефинитивно ќе се даде неверојатно искуство, и ќе стојат надвор!Черепот е направен од соодветна голе

DEN 681.60
JJSPP Статуи Титан Карактер Смола Украси Американски Дома Декорација Дневна Соба Тремот Мали Мебел Занаети Статуа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Статуи Титан Карактер Смола Украси Американски Дома Декорација Дневна Соба Тремот Мали Мебел Занаети Статуа

【Совршен подарок】 : живописни слика на лик, таписерии изработка е добар избор, како подарок за вашата с

DEN 11494.08