• Неодамнешно
JJSPP резби во Дрво Абонос Цврсто Дрво Хоризонтална Нож Guan Гонг Декорација Среќа Градот Куќа Големи Занаетите Ву CAI Шен Guan Ју Декорација Дневна Соба (Големина : 50)

JJSPP резби во Дрво Абонос Цврсто Дрво Хоризонтална Нож Guan Гонг Декорација Среќа Градот Куќа Големи Занаетите

Buyers rating:
DEN 12657.84

Количина на стоки

По многу пати од страна пескарење, потоа полирање, и конечно шанса.Површината е нежна и сјајна, без боја, и поздрава.Рачно резбани и исклучителна резба техники се врати на големо културно наследство.Природно дрво, јасна и убава текстура, мазна површина и мазна рака чувство.Силна, прифатлива, убава, мазна и нежна, едноставна и мазна, постабилна и издржливи.Едноставен концепт за дизајн, одлична изработка, ова не е само производ, но, исто така, класичен и шармантна уметнички дела.По многу пати од страна пескарење, потоа полирање, и конечно шанса.Површината е нежна и сјајна, без боја, и поздрава.Рачно резбани и исклучителна резба техники се врати на големо културно наследство.Природно дрво, јасна и убава текстура, мазна површина и мазна рака чувство.Силна, прифатлива, убава, мазна и нежна, едноставна и мазна, постабилна и издржливи.Едноставен концепт за дизајн, одлична изработка, ова не е само производ, но, исто така, класичен и шармантна уметнички дела.Моделирање : Character Material : Ebony Craft : рака-carved Size : висина од 50 60 80 см и други specifications Package вклучува : 1 *Корен резба basenotes : ве Молам, разберете дека се должи на разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1-2cm.Напомена : 1. Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.2. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ѕид-Скулптури Елени Главата Декорација Вештачка Смола Елени Главата Декорација Цвеќиња Декорација Еленски Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ѕид-Скулптури Елени Главата Декорација Вештачка Смола Елени Главата Декорација Цвеќиња Декорација Еленски Дневна

●【3 D ефект ѕид декорација】ѕидот скулптура комбинира класичен природата и апстрактни минимализам.На е

DEN 6034.80
JJSPP Розова Искра Кристал Боја Одраз Кристал Лотос Цвет Уметност Стакло Дома Декор за Фенг Шуи Колекција Десктоп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Розова Искра Кристал Боја Одраз Кристал Лотос Цвет Уметност Стакло Дома Декор за Фенг Шуи Колекција Десктоп

Тема : Маскота.Материјал : КРИСТАЛ.Материјал : K9 Кристал.Големина : 9.6*4.6 cm (3.7*1.8 во).Погоден за општа домаќи

DEN 8143.20
UXZDX Скулптура Декорација-Коњ Главата Главата Смола Декоративни Коњ Главата Монтирани Реплика Оркестарот Уметност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UXZDX Скулптура Декорација-Коњ Главата Главата Смола Декоративни Коњ Главата Монтирани Реплика Оркестарот Уметност

★Овој исклучителен животинско главата на градите е украсен со вашиот дом, и оваа сакана коњ главата оле

DEN 5611.92
JJSPP Абонос резби во Дрво Животински Орнаменти Цврсто Дрво Резба Среќен Птица Паун Дневна Соба Декорација Свадба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Абонос резби во Дрво Животински Орнаменти Цврсто Дрво Резба Среќен Птица Паун Дневна Соба Декорација Свадба

По многу пати од страна пескарење, потоа полирање, и конечно шанса.Површината е нежна и сјајна, без боја,

DEN 2544.00