• Неодамнешно
JJSPP Декорација Скулптури-Anding Дома Декорација Бели Порцелански Мајка и Бебе Слон Статуа/Figurine во Високо Сјаен Финиш

JJSPP Декорација Скулптури-Anding Дома Декорација Бели Порцелански Мајка и Бебе Слон Статуа/Figurine во Високо

Buyers rating:
DEN 4265.76

Количина на стоки

★ добредојдени гости во вашиот дом или двор, што е добар за подарок за тревник gnome колекционери или прекрасна фарма украси. ★Направени од смола, рачно изработени, ретро-обработени, како кал кој беше разрушен за време на игра, со висок квалитет и прекрасен изглед. ★Големина : Момчиња се за 24cm високи, 11cm долго, 7.5 cm широк, девојки за 23cm високи, 14cm долго, 10cm широк Материјал : висок квалитет смола материјал / занает : рачно изработени + рака насликани + ретро занает. ★Уникатен, светли и живописни елф скулптури сигурно ќе додадете виталност и виталноста на вашата градина или дома. ★Идеални за украсување градини, патеки и други активности на отворен простор, убава тревници, цветни лонци или дрва, совршен за пријатели и семејство.Забава печурки елф статуа ќе се добредојдени гости во вашиот дом или двор, што е добар за подарок за тревник gnome колекционери или прекрасна фарма украси.Направени од смола, рачно изработени, ретро-обработени, како кал кој беше разрушен за време на игра, со висок квалитет и прекрасен изглед.Единствена, светли и живописни елф скулптури сигурно ќе додадете виталност и виталноста на вашата градина или дома.Идеални за украсување градини, патеки и други активности на отворен простор, убава тревници, цветни лонци или дрва, совршен за пријатели и family Material : Resin Craft : рачно изработени + рака-насликани + ретро craft Notice : 1. Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.2. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бакнеж Коњ Скулптура, Модерен Статуа Селски Метал Уметност Коњ Мажите Подарок, Уникатни Рачно Изработени Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бакнеж Коњ Скулптура, Модерен Статуа Селски Метал Уметност Коњ Мажите Подарок, Уникатни Рачно Изработени Водоотпорен

【Уникатен Дизајн за Двор Украси】 : На скулптурата има бакнежи како фокусна точка, да ги истакнуваат рел

DEN 456.00
2 парчиња Музика Птица Скулптури,Модерен Дом Оркестарот Статуи Погоден за трпезарија Табела Оркестарот Акценти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 парчиња Музика Птица Скулптури,Модерен Дом Оркестарот Статуи Погоден за трпезарија Табела Оркестарот Акценти

【Висок квалитет птица фигурини】 : Раканаѓ користење на трајни дизајнер смола, Таму е, исто така, музичк

DEN 547.20
Costco Празник Елени со Дрво, Редовни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Costco Празник Елени со Дрво, Редовни

Costco Празник Елени со Дрво.Дедо мраз е омилен ирваси прави својот пат до вашиот двор!Злато, 3 D дизајн на на

DEN 670.80
JJSPP Статуи Титан Карактер Смола Украси Американски Дома Декорација Дневна Соба Тремот Мали Мебел Занаети Статуа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJSPP Статуи Титан Карактер Смола Украси Американски Дома Декорација Дневна Соба Тремот Мали Мебел Занаети Статуа

【Совршен подарок】 : живописни слика на лик, таписерии изработка е добар избор, како подарок за вашата с

DEN 11494.08