• Неодамнешно
JJSPP Статуи Титан Карактер Смола Украси Американски Дома Декорација Дневна Соба Тремот Мали Мебел Занаети Статуа

JJSPP Статуи Титан Карактер Смола Украси Американски Дома Декорација Дневна Соба Тремот Мали Мебел Занаети Статуа

Buyers rating:
DEN 11494.08

Количина на стоки

【Совршен подарок】 : живописни слика на лик, таписерии изработка е добар избор, како подарок за вашата сакана, никој не ќе каже не.Парче на маса ќе додадете повеќе интересни детали за вашиот дом décor. 【Совршен смола занаети декорација】 : Оваа смола занает е добар избор како декорација, со повеќе симпатична точки да нашиот секојдневен живот.Погоден за домашна употреба, автомобил простор.Исто така, може да се користи како фотографија проп, DIY додатоци. 【Висок квалитет смола материјал】 : Направен од високо-квалитет смола, тоа е издржлив и има долг животен век.Бојата не исчезнат, без мирис, нетоксичен, и еколошки.Safe секојдневна употреба.Нашите декоративни смола занаети се најдобриот избор за вашата сакана подарок. 【Исклучителна слика статуи】 : рачно направена изработка, нашата слика статуи има многу детален изглед.Добро дизајниран слика статуи со реални линии и симпатична изрази на лицето.Стилски и симпатична.Погоден за општа домаќинство,кафуле,паб,книжарница и да се користи во автомобил за декорација и секојдневна употреба.Ова е одличен подарок или се соберат на други фигурини.Ова е добро декорирани празниците што ќе биде украс на повеќето соби.Функција : Lucky Material : Resin Style : Нордиските style Applicable простор : живеење room Color класификација : Atlas Craft : handmade Appearance : Character Decoration тип : десктоп decoration Size : 13*42cm (5*17 инчи)Тежина : 1.96 kg Note : Овој производ само продава статуи и не содржи други производи.За боја : производот сликата е донесена во вид.Поради влијанието на светлината, фотографија, екранот, и сл., бојата на производот.Напомена : 1. Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.2. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бакнеж Коњ Скулптура, Модерен Статуа Селски Метал Уметност Коњ Мажите Подарок, Уникатни Рачно Изработени Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бакнеж Коњ Скулптура, Модерен Статуа Селски Метал Уметност Коњ Мажите Подарок, Уникатни Рачно Изработени Водоотпорен

【Уникатен Дизајн за Двор Украси】 : На скулптурата има бакнежи како фокусна точка, да ги истакнуваат рел

DEN 456.00
Costco Празник Елени со Дрво, Редовни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Costco Празник Елени со Дрво, Редовни

Costco Празник Елени со Дрво.Дедо мраз е омилен ирваси прави својот пат до вашиот двор!Злато, 3 D дизајн на на

DEN 670.80
2 парчиња Музика Птица Скулптури,Модерен Дом Оркестарот Статуи Погоден за трпезарија Табела Оркестарот Акценти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 парчиња Музика Птица Скулптури,Модерен Дом Оркестарот Статуи Погоден за трпезарија Табела Оркестарот Акценти

【Висок квалитет птица фигурини】 : Раканаѓ користење на трајни дизајнер смола, Таму е, исто така, музичк

DEN 547.20
GONEBIN Прозрачна Шише Вино Светилка Смола Украси,Креативни Мини Led Светла Биро Украси за Дома,Дневна Соба,Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GONEBIN Прозрачна Шише Вино Светилка Смола Украси,Креативни Мини Led Светла Биро Украси за Дома,Дневна Соба,Канцеларија

❤Сакате да се најде начин за излез во густа шума.Дали имате желба да го истражуваат непознатото? ❤Висок

DEN 887.76