• Неодамнешно
JJSPP Вртење на Тркалото на Автомобил Декорација Соларни High-end Креативни Трансфер на Тибет Свиок-по-Цевка Безбедност Автомобил Автомобил Pendant (Боја : Сребро)

JJSPP Вртење на Тркалото на Автомобил Декорација Соларни High-end Креативни Трансфер на Тибет Свиок-по-Цевка

Buyers rating:
DEN 10834.08

Количина на стоки

★Ова е една убава автомобил декорација pendant во вашиот rearview огледало или виси во прозорецот, патио, вратата или било каде. ★Универзална, со висок квалитет и рафинирани детали за било кој автомобил, како што се камења, модни додатоци и сувенири.Овој автомобил pendant украси ви посакувам среќа и да се заштити вас и вашите патници. ★Автомобил декорација приврзоци се совршен подарок за пријателите и семејството за роденден, дечко, колега, на татко, сопруг, велосипедист, годишнина, Божиќ, идеален подарок за секоја прилика. ★Направени од селекцијата на легури, двојно елени има уникатна форма и е слатки и слатки. ★Тоа содржи писмо, јасно carvings, и таписерии изработка.Име на производ : Двоен елени се претвори круг црвено ахат монистра car Size : 12*9*7.5 cm Material : метал material Color : злато, silver Hanging форма : decoration Modeling : Двоен Елени Вртење Wheel Style : Buddhism Scope на примена : во автомобил, дневна соба, спална соба, учење, итн.Прирачник за мерење, производ големина може да има некоја грешка од 1-2cm.Поради разликите во светлината, околината и да се прикаже, производи и слики, може да имаат одредена боја разлика, што е нормално.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бакнеж Коњ Скулптура, Модерен Статуа Селски Метал Уметност Коњ Мажите Подарок, Уникатни Рачно Изработени Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бакнеж Коњ Скулптура, Модерен Статуа Селски Метал Уметност Коњ Мажите Подарок, Уникатни Рачно Изработени Водоотпорен

【Уникатен Дизајн за Двор Украси】 : На скулптурата има бакнежи како фокусна точка, да ги истакнуваат рел

DEN 456.00
2 парчиња Музика Птица Скулптури,Модерен Дом Оркестарот Статуи Погоден за трпезарија Табела Оркестарот Акценти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 парчиња Музика Птица Скулптури,Модерен Дом Оркестарот Статуи Погоден за трпезарија Табела Оркестарот Акценти

【Висок квалитет птица фигурини】 : Раканаѓ користење на трајни дизајнер смола, Таму е, исто така, музичк

DEN 547.20
Costco Празник Елени со Дрво, Редовни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Costco Празник Елени со Дрво, Редовни

Costco Празник Елени со Дрво.Дедо мраз е омилен ирваси прави својот пат до вашиот двор!Злато, 3 D дизајн на на

DEN 670.80