• Неодамнешно
FLEXI Нови Удобност Стигнале Куче Поводник (Лента), 16 фт, Средни, Сива/Црна

FLEXI Нови Удобност Стигнале Куче Поводник (Лента), 16 фт, Средни, Сива/Црна

Buyers rating:
DEN 427.20

Количина на стоки

Совршено дизајнирани две-боја 16 ft лента поводник за кучиња до 55 кг, со боја на координирани кочница копчето.Ергономски зафат преку прилагодлива рачка.Сигурен ракување благодарение на ефикасен краток-стоп една рака систем за сопирање.Може да се прилагоди со flexi LED Осветлување Систем и/или на flexi Мулти Кутија за третира или стандард измет-торба ролни.Произведени во Германија.За третира или вреќи отпад.Leashes Големини : S, M, L. Може да се отвори на двете страни за десно или лево раце корисници.Произведени во Германија.Ултра-светли led пред светлина со посебен црвено-задни светла.Лесно прилог користење вклучени велкро fastener, наменета за сите стигнале води во flexi Нови Класични линии (големини S L).Може да биде прикачена на секоја страна на обвивка за десно или лево раце корисници.Доаѓа со 2 AAA батерии и декоративен поклопец (да се заштити велкро кога светилка не е во употреба).На flexi Нови Удобност Медиум Лента Поводник 16 ft со прилагодлива рачка може да се прилагоди со атрактивни модни додатоци и е идеален за кучиња до 55 кг.Дизајн заведува технологија убедува - на flexi Удобност е вистински око-catcher, совршено се координирани во две-тон дизајн опремени со ергономски и во исто време прилагодлива рачка со безбедна се чувствуваат.Тоа се постигнува високо ниво на удобност на корисникот и може да се прилагоди со добро дизајнирана додатоци.На flexi технологија обезбедува сигурен/удобно ракување при секоја прошетка и обезбедува простор за кучиња природен нагон да се движат и да се истражуваат, без ограничување на кучиња се обезбеди контрола.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат