• Неодамнешно
Punchline Милениче Стигнале Куче Поводник Пријатели, Нека Не Измет На Тротоарот 16 ft Куче Одење Поводник

Punchline Милениче Стигнале Куче Поводник Пријатели, Нека Не Измет На Тротоарот 16 ft Куче Одење Поводник

Buyers rating:
DEN 320.16

Количина на стоки

Притисни копче стоп и ослободување систем ви дава целосна контрола да реагираат брзо.Нека вашето куче прошетка слободно и безбедно со до 16 метри на силен, издржлив најлон куче поводник. 16 нога стигнале поводник можат да се сместат кучиња од сите големини до 66 килограми.Удобноста зафат се справи со убаво се вклопува во вашата рака што ќе ви овозможи да се движи ослободување и кршење на систем со допир на палецот.Украсени со изјавата "Пријатели Не Дозволувајте Пријатели Измет на Тротоарот', потсетува сите ние треба да се исчисти по себе!.Не како ограничување како традиционалните куче leashes, стигнале leashes им даде на вашиот виршла слобода да истражуваат, да ѕиркаат и шмркаат околу додека сте на прошетка.16 нога Стигнале Куче Поводник од Punchline Миленици им овозможува на вашето куче да се шета додека си уште се во контрола.Притисни копче стоп и ослободување на системот ви овозможува да се движи за сите одење ситуации.Без разлика дали сте во отворено поле каде кабелот може да се прошири и тие можат да истражуваат слободно, или во преполниот простор и треба да ролна нив во брзо за безбедност, Punchline Милениче стигнале куче поводник ќе ја заврши работата.Издржливи сепак, лесни, на Punchline Милениче стигнале куче поводник има тешки-должност мозок и тешки пластични домување.Внатрешниот механизам е опширно тестирање за супериорен се прекине и да се заклучи перформанси.Punchline Миленици има широка линија на пет материјали за кучиња како што се јаки, leashes и куче tees сите со хумористични изјави дека е сигурен да дополнуваат вашиот кучешки е уникатна личност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Влечење Јаже Миленичиња Куче Прилагодливи Автомобил Ремени Стигнале Поводник Појас Куче Поводник за Обука
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Влечење Јаже Миленичиња Куче Прилагодливи Автомобил Ремени Стигнале Поводник Појас Куче Поводник за Обука

Прилагодлива должина опсег : 4874cm.Материјал : ПП.Тежина : 4g.Боја : црна.Куче Влечење Јаже Миленичиња Куче П

DEN 56.40