• Неодамнешно
HMLifestyle-16ft Не се Лизга Стигнале Милениче Поводник Води за Кучиња, Мачки Обука, Трчање, Одење Поводник со Удобноста се Справува со Најлон Рака (црна и бела)

HMLifestyle-16ft Не се Лизга Стигнале Милениче Поводник Води за Кучиња, Мачки Обука, Трчање, Одење Поводник

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

СОВРШЕН ЗА РАСИ Нашата обука куче поводник е на тешки најлон појас заврши со солиден хром-обложено snap кука.Силата на материјали им овозможува на нашите куче leashes стигнале механизам да се користи од страна на кучињата кои тежина до 33(16ft) фунти.ИДЕАЛЕН КУЧЕ ОДЕЊЕ ПОВОДНИК Оваа рефлексивни куче поводник те прави повеќе видлива на возачите за да се осигура вашата безбедност, додека во движење!Тоа е големо куче работи поводник за употреба во раните утрински или доцните вечерни часови.Лесно 1-копче операција е.Electrophoretic боја кука, никел-обложено кука заштита на животната средина, цврсти.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА па само сигурни да кликнете на копчето и се тоа за вашата прекрасна куче миленичиња сега.Миленичиња Носат Стигнале Поводник ќе им даде на вашиот кожен пријател доведе во текот прошетки низ соседството или парк.Се протега до 16', има многу простор за вашето домашно милениче да се шета.Изградена од ABS и најлон, оваа сите-лента поводник за кучиња ќе се справи до 33 кг.Лесно едно-копче операција се протега на должина, retracts или брави поводник во место.Па Уживајте на отворено со вашиот верен придружник со овој Pet Wear Стигнале Куче Поводник.Ова големо куче поводник ќе направи идеална прилог на вашата колекција на домашно милениче додатоци.Кликнете на копчето за да се добие тоа сега!!!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Влечење Јаже Миленичиња Куче Прилагодливи Автомобил Ремени Стигнале Поводник Појас Куче Поводник за Обука
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Влечење Јаже Миленичиња Куче Прилагодливи Автомобил Ремени Стигнале Поводник Појас Куче Поводник за Обука

Прилагодлива должина опсег : 4874cm.Материјал : ПП.Тежина : 4g.Боја : црна.Куче Влечење Јаже Миленичиња Куче П

DEN 56.40