• Неодамнешно
Стигнале Куче Поводник за Големи Кучиња до 88 lbs, Едно Копче Кочница&Заклучување Пет Поводник со Ергономски Рака Зафат и Отпад Торба Носителот

Стигнале Куче Поводник за Големи Кучиња до 88 lbs, Едно Копче Кочница&Заклучување Пет Поводник со Ергономски

Buyers rating:
DEN 888.00

Количина на стоки

Стигнале Поводник : Силен и издржлив најлон лента може да се прошири до 16.5 фт, со силна пролет за непречено retracting куче поводник.Едно Копче, Сопирачки со ABS пластика школка е еколошки, не-токсични и без мирис.Отпад Торба Носителот : Доаѓа со слободен тек на пластични кеси скриена во коскената во облик на конус за вас брзо да се исчисти нередот на вашиот pooch остава на оние ненавремено прилики.Карактеристики вкупната должина на стигнале поводник е 16.5 ft.На најлон води е рамен дека тоа е многу лесен и здрав.Издржливи внатрешен механизам – Без бучава кога стигнале поводник shriking на јаже.Користење на Наставата - Користење на тока на стигнале куче поводник за пакетот вашата прекрасна куче цврсто.Потоа фатете се справи со, на тој начин можете да го контролирате вашето куче лесно и да уживате во среќни време со вашиот кутре. - Кога ќе треба да се контрола на кучето привремено, притиснете "СТОП" копче за да го стопирате поводник од истегнување automaticlly. - Да им помогнам на "Заклучување" копчето за да ја заклучите до долго време, се повлече на "Заклучување" копчето назад, за да го вратите автоматското продолжување на поводник.Предупредување - Никогаш не се обидувајте да го отворите пластична обвивка, расклопување сите други делови, пролетта во внатрешноста може да предизвика неочекувани unjuries.Пакет се Вклучени 1 X Стигнале Куче Поводник 1 X Отпад Торба Носител(ролна отпад торба внатре).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Влечење Јаже Миленичиња Куче Прилагодливи Автомобил Ремени Стигнале Поводник Појас Куче Поводник за Обука
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Влечење Јаже Миленичиња Куче Прилагодливи Автомобил Ремени Стигнале Поводник Појас Куче Поводник за Обука

Прилагодлива должина опсег : 4874cm.Материјал : ПП.Тежина : 4g.Боја : црна.Куче Влечење Јаже Миленичиња Куче П

DEN 56.40