• Неодамнешно
Косата Straightener Маска, Виткање Железо Носителот, Силиконски Влакна Straightener Отпорни На Топлина Покрие Заврши Патување Коса Curler Не Се Лизга Мат(1#)

Косата Straightener Маска, Виткање Железо Носителот, Силиконски Влакна Straightener Отпорни На Топлина Покрие

Buyers rating:
DEN 268.56

Количина на стоки

Тока прстен дизајни, прегрее косата алатка е целосно завиткан за заштита на десктоп од оштетување.Уникатен бранови текстура дизајни, спречување на косата алатка од лизгање на површината.избегнувајте го задржува вашата косата алатки од лизгање.Повеќе се користи метод, може да се користи како не се лизга влошки и топлинска изолација торбичка за коса straightener.Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Има отпорни на топлина и против пролизгување функција, совршен за чување на косата straightener или виткање железо.Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.Користење на високо-квалитетни силиконски материјал, безбедно и не-токсични, флексибилна употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Straightener Отпорни на Топлина Подлога Факултативна Боја : Црна, Сина Опсегот на Употреба : Погоден за професионални коса салони и за домашна употреба Големина : Прибл. 167 x 230mm / 6.6 x 9.1 во Пакет Листа : 1 x Силикони Подлога.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Cocco GNS 1.25 Коса Straightener
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cocco GNS 1.25 Коса Straightener

КОМЕРЦИЈАЛЕН GNS ЗЛАТНИ ПЛОЧИ ЗА УЛТРА МАЗНА ОБЛИКУВАЊЕ И ЗАЦВРСТУВАЊЕ.КАРАКТЕРИСТИКИ ОД ПОСЛЕДНАТА ГЕН

DEN 7176.00