• Неодамнешно
Ionic Коса Straightener Чешел anion коса четка straightener 2 во 1 Права Коса И Кадрава Коса Двојна намена Електрични Виткање Железо Коса Straightener (Црвено)

Ionic Коса Straightener Чешел anion коса четка straightener 2 во 1 Права Коса И Кадрава Коса Двојна намена Електрични

Buyers rating:
DEN 1174.80

Количина на стоки

Две-во-едно зацврстување железо и виткање железо : Комбинираат коса straightener и топла чешел косата.Оваа hairbrush не е фен за коса.Тоа може да се исправи или навивам вашата коса брзо и да ја задржите вашата коса за слободни од frizz, свиленкаста и сјајна за долго време.Ion слој негативни јони за нега на коса : Користење на enhanced јонска технологија, зацврстување четка можат ефикасно да се намали топлина штета, длабоко поправка на оштетена коса и подели завршува, и направи косата мазна и здрава.Брзо греење со 3 температура поставувања : нашата зацврстување четка е погодна за сите типови коса.Професионален брз греење PTC грејач ќе се стриже косата време на половина.Покрај тоа, 3 D керамички заб чешел зголемува топла зона на косата и да има подобар ефект, особено погоден за густа коса.Анти-scalding безбедност за заштита и автоматско затворање : Ова коса straightener усвојува анти-scalding дизајн да ве спречи да биде scalded.Со автоматско затворање функција, на топол воздух чешел автоматски ќе се затвори по 20 минути за да се осигура вашата безбедност.Многу лесно да се користи : можете лесно да се избере вистинскиот опрема за стил.Оваа две-во-едно керамички ion коса четка е лесен и лесно да се одржи.Без рака болка, уживајте во салон квалитет дома или во движење.Стил Производ параметри : .Греење метод : PTC греење Номинална фреквенција : 50 Hz Номинална моќност : 45 W (интегрирано напојување за 20 минути) Греење температура : 130℃-200℃ Производ во боја : црна, црвена, бела, зелена Производ големина : 31 X4.6 X4.5cm Содржи : 1 домаќин, 1 упатството.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Cocco GNS 1.25 Коса Straightener
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cocco GNS 1.25 Коса Straightener

КОМЕРЦИЈАЛЕН GNS ЗЛАТНИ ПЛОЧИ ЗА УЛТРА МАЗНА ОБЛИКУВАЊЕ И ЗАЦВРСТУВАЊЕ.КАРАКТЕРИСТИКИ ОД ПОСЛЕДНАТА ГЕН

DEN 7176.00