• Неодамнешно
Топлина Отпорни на Силиконски Мат Торбичка, Стил Алатки Топлина Мат, Силикони Анти-Топлина Подлога за Коса Straightener, Виткање Песна , Рамни Песна, Поколеба (Виолетова)

Топлина Отпорни на Силиконски Мат Торбичка, Стил Алатки Топлина Мат, Силикони Анти-Топлина Подлога за Коса Straightener,

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Тоа, исто така, има подолг живот од други материјали.Кога сте во бањата, може да се стави не-водоотпорен работи, како што се мобилни телефони на тоа да се спречи вода од запишување.Конечно, да ја сместите во некоја фиока или куферот.Не грижете се за тоа се деформирани или оштетена, таа е отпорна на висока температура и водоотпорен, и има добра флексибилност. 【ПРОФЕСИОНАЛНА ЗАШТИТА】површина е нерамна текстури, која може да го зголеми триење и да се спречи предмети од лизгање.На овој начин може да стане вашата права коса клип складирање кутија. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】отпорни на Топлина стил подлога е погодна за сите рамни железо, curler стапче, топла поколеба, салон tools.ПРОИЗВОД ПАРАМЕТАР ●Количина : 1pc.Кога користите коса железо мат во кујната, ќе го користите како силикони ракавица. 【ГОЛЕМИНА】Големина на силиконски влакна straightener мат е 9.【ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОРНИ МАТЕРИЈАЛИ】Тоа е направен од флексибилни силиконски материјал, и топлина-отпорни на температура опсег може да стигне до -40℃ да 230℃(-220℉ да 460℉). НЕ се ЛИЗГА, ВОДООТПОРЕН : бран моделот на силиконски отпорни на топлина стил и мат може да се спречи вашите работи од лизгање off.Високи-температура на косата straighteners и виткање песна се исто така лесно да се изгори на десктоп.Верувам дека тоа може да се реши со мали проблеми во вашиот живот.И во кујната, контра силикони подлога може да се користи како топла чинија топла подлога, лажица почива, може да се поотворени.Таа има привлечни бои и добар изглед стилови.Во бањата, можете да го користите рамен железо мат за да поставите работите што се плаши од вода.Кога не сте со користење на силиконски топлинска изолација подлога, можете да го користите циклус обезбедува заврши и го стави во фиока.Сега можете да ги погледнете на нашиот виткање железо подлога.Овој материјал е отпорни на масло, корозија и микробраново зрачење.Следната, користете мат да се тркалаат на виткање железо.Кога се користи со топлинска стил алатки, како што се губење на виткање прачки, тоа може да се заштити вашиот десктоп од високите температури. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Стил топлина мат може да се чистат со влажна крпа и сапуница вода откако ќе го користат силиконска топлинска изолација подлога.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ МАТ ЗАВИТКУВАЊЕ АЛАТКА : Прво, клипот се користи виткање железо да непречено дел од мат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат