• Неодамнешно
Топла Алатки HPK12PINKTITANIUM Салон Титаниум Рамен Железо 1 Инч

Топла Алатки HPK12PINKTITANIUM Салон Титаниум Рамен Железо 1 Инч

Buyers rating:
DEN 1007.76

Количина на стоки

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Брзо се загреваат, rheostat контрола загрева до 450⁰ F. отпорни на Корозија за стил и производи.Ексклузивно лебди flexi плочи плоча со заоблени рабови и да ги елиминира разликите помеѓу плочите.Керамички грејач за брзо се загреваат. 8ft професионални вртливата кабелот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2019 Нови Професионални Инфраред за Нега на Коса Железо, Губење на Странец Рамна Плоча Железо, Обновува оштетената
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2019 Нови Професионални Инфраред за Нега на Коса Железо, Губење на Странец Рамна Плоча Железо, Обновува оштетената

Спецификација : Моќност : 20 WSize на плочи : 9cm*24cm Voltage : Dual Voltage Color : White Auto shutисклучување : YESTemperature опсег : за 4080

DEN 1535.52