• Неодамнешно
Мојот Камион Мојот Начин Вистински Црна Карбонски Влакна на Телото Страна Калапи Уреденост (Одговара) GMC Сиера 1500 членови на Екипажот Кабината Краток Кутија 2019-2021 |

Мојот Камион Мојот Начин Вистински Црна Карбонски Влакна на Телото Страна Калапи Уреденост (Одговара) GMC Сиера

Buyers rating:
DEN 1972.80

Количина на стоки

Автомобилската ОЕМ Квалитет (IATF 16949) и 100% Вистински 3 M Лепило; Вграден да Трае!; Телото Страна Украси се изградени според највисоките стандарди за квалитет и со високо-квалитетни 3 M лента.Едноставна Инсталација; Карактеристики DIY Кора 5-годишна гаранција.Отпор на долготрајна изложеност на сончева светлина, raining или атмосферски.Висок Квалитет На Вистински Црна Карбонски Влакна Заврши.Токму Мери и Инженерните : Ширина : Од 1,5 Инчи.Пред Вратата Должина : 1000 мм, Задната Врата Должина : 1000 мм, Пакет на 4 Парчиња (2 Предни И 2 Задни Врати).мојот камион мојот начин Вистински Црна Карбонски Влакна на Телото Страна Калапи Уреденост (Одговара) GMC Сиера 1500 членови на Екипажот Кабината Краток Кутија мојот камион мојот начин тело страна украси ефикасно да се замени со благи изгледот на вашето возило со повеќе луксузни еден.Овие парчиња соодветно надополнување на телото дизајн и акцент линии на вашето возење.За да одговараат на различните возила и корисникот вкусови, тие се достапни во голем избор на сопствени дизајни, големини и бои.мојот камион мојот начин тело страна украси се намали за да се потврди прецизна одговара за секое возило.Овие украси се конструирани со користење на врвот-квалитетни материјали.Она што е уште поважно, овие украси се земе само неколку минути да се интегрираат на вашиот автомобил или камион.Нема да има потреба за комплексна алатки или процедури како овие украси функција 3 M акрилик пена лента што sturdily обезбедува на вашиот возење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат