• Неодамнешно
BrightSign AU335 Аудио Само Player

BrightSign AU335 Аудио Само Player

Buyers rating:
DEN 8974.80

Количина на стоки

Дистрибуира квалитет, high-bandwidth аудио вклучувајќи ги и најновите звук технологии за ЛАК и e ARC soundbars & AV примачите.Поддржува до три аудио зони изнесе со ЛАК и e ARC или стерео аналогни аудио излези.Поддржува интерактивни уреди како што се копчиња, близината сензори и повеќе преку USB, GPIO, Ethernet.Контроли soundbar јачина на звук и текст префрлување преку ЦИК команди.На Bright Sign AU335 испорачува висок квалитет на аудио вклучувајќи ги и најновите звук технологии на ултра-прифатлива, cloud-базирани платформа.Својот ЛАК и e ARC поддршка овозможи на AU335 да се дистрибуираат до три зони на аудио за да soundbars и AV корисници кои што нудат висок пропусен опсег, 24-битна звук вклучувајќи Dolby Atmos заеднички содржини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Philips HDR112 Tivo Дигитален Видео Рекордер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips HDR112 Tivo Дигитален Видео Рекордер

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6719.04