• Неодамнешно
Brightech Амбиент Про - Водоотпорен, Соларен Погон Отворено String Lights - 48 Ft Виси Lumiled Светилки се Создаде Бистри Амбиент На Вашиот Патио - Комерцијални Одделение, Shatterproof - 1W L

Brightech Амбиент Про - Водоотпорен, Соларен Погон Отворено String Lights - 48 Ft Виси Lumiled Светилки се Создаде

Buyers rating:
DEN 1439.76

Количина на стоки

"Италијанско Кафе" Светла Употреба Гроздобер Lumiled Светилки да се Создаде Одличен Амбиент на Вашиот Патио : Инсталирајте Brightech е соларен погон пергола светла како крошна над вашиот тремот или gazebo за ретро бистри се погледне и пријатно партија амбиент.Амбиентот Добрите светла доволно за да се скара и да јаде, без да биде надмоќна.Уживајте до крајот на : Тие последните 5-6 часа за целосно полнење, односно 6 часа на директна сончева светлина.Индиректна сончева светлина работи премногу, по критика, но овозможува поретко полнење/час.Комерцијални Одделение Водоотпорна Бистри Светла со Shatterproof S14 Светилки : Customer reviews каже Brightech е Амбиентот Добрите - со нашите сопствени Weather Tite технологија - издржа правец до 50 MPH, дожд s соларен погон пергола светла како крошна над вашиот тремот или gazebo за ретро бистри се погледне и пријатно партија амбиент.Амбиентот Добрите светла доволно за да се скара и да јаде, без да биде надмоќна.Уживајте до крајот на : Тие последните 5-6 часа за целосно полнење, односно 6 часа на директна сончева светлина.Индиректна сончева светлина работи премногу, по критика, но овозможува поретко полнење/час.КОМЕРЦИЈАЛНИ ОДДЕЛЕНИЕ ВОДООТПОРНА БИСТРИ СВЕТЛА СО SHATTERPROOF S14 СВЕТИЛКИ : Customer reviews каже Brightech е Амбиентот Добрите - со нашите сопствени Weather Tite технологија - издржа правец до 50 MPH, дожд t треба штекер, па дури и од просторите далеку од зграда може да биде добро осветлена.Прстен над секоја сијалица зема куките или водич жица - поврзете сите за пропорционална изгледа или само некои од прстени за scalloped изглед.LED, СОЛАРНИ ОТВОРЕНО STRING СВЕТЛА П помеѓу светилки.На осветлен дел е 42 нозе; 3 помеѓу соларен панел и првата сијалица.LED светилки последните 20,000 часа.Светла боја : топло бела 2700 K.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат