• Неодамнешно
1 Кутија 3D Помине Уметност Rhinestones Метал Занитвам Монистра Studs Мешани Големина Помине Уметност Декорација Додатоци Помине Камења Decors DIY Совети (16)

1 Кутија 3D Помине Уметност Rhinestones Метал Занитвам Монистра Studs Мешани Големина Помине Уметност Декорација

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Многу тенок и лесен за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на ноктите.Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.Објектот Состојба : 100% Новодојдени. 1 Кутија 3 D Помине Уметност Rhinestones Метал Занитвам Монистра Studs Мешани Големина Помине Уметност Декорација Додатоци Помине Камења Decors DIY Tips Item Тип : Кристал & Decoration Material : Acrylic Weight : 25g Specification : Тип : Ноктите Decorations Quantity : 1 box Pattern : 29 Модели за Choose Package Содржина : 1 Кутија 3 D Помине Уметност Decorations Feature : 100% сосема нов и висок квалитет.Ноктите декорација.Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски,и ставете ја на ноктите.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом,мобилен телефон е случај,очила,направени картичка,телото уметност,итн.

Карактеристики на стоката

Type:
Nail Decorations
Quantity:
1 box
Pattern:
29 Patterns for Choose

Купувачи како што сакаат

Ноктите Кристал Помине Шарм Метал Злато Занитвам Студ Микс Шема Помине Уметност Декорација Палата Стил Сјајна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноктите Кристал Помине Шарм Метал Злато Занитвам Студ Микс Шема Помине Уметност Декорација Палата Стил Сјајна

Спецификации : Тип : Ноктите декорација Шема : 20 обрасци Пакет содржина : 20 Модел на 3 D Помине уметност дек

DEN 1982.40