• Неодамнешно
Гел лак за Полнење со УВ Светлина Дополнителен Комплет, Гел лак Сет со 1 Сјајот 6 Голи Бои, Гел за Нокти Комплет Професионално со Ноктите Светилка База на Грб и Горнио

Гел лак за Полнење со УВ Светлина Дополнителен Комплет, Гел лак Сет со 1 Сјајот 6 Голи Бои, Гел за Нокти Комплет

Buyers rating:
DEN 478.08

Количина на стоки

Лак почне целосно полнење, сè професионални е вклучена, 6 бои гел лак, база на капут и на врвот грб, 36 W помине светилка и други помине уметност дизајн алатки.Мајки ден подароци.нов тренд 6 бои гел лак, доаѓа со 6 бои, стилови гел лак, можете да изберете боја слободно врз основа на тонот на вашата кожа, повод или сезони, 8ml голем волумен на секоја гел. 36 W LED помине светилка, Лесно да се излечи сите видови на гел ноктите полирање, не се сосема ограничени, Само да потрае околу 30 до 60-тите години за да се добие совршен финиш.DIY забава, прекрасна комплет за почетник, основните нокти маникир tools ќе ви помогнат да се заврши процесот на вашите помине уметност, да се заштедат пари од ноктите салон.Јасно помине продолжување гел, зајакнување на вашите нокти, карактеристики високо flexiblity и останува многу слични со природни нокти, може да се создаде тренди повеќе изгледа.Мулти-Боја Нокти И Полски Сет Со Печење Светлина Помине Гел Kit Product Продажба Поени.Категорија : Светлосна Терапија Gel Brand : Wi Rinef Shelf живот : 2 years Article број : B201 Characteristics : Shiny Texture : Gel Volume : 15ml Adjustable светлина : УВ/LED light Imported од Германија со безбедноста certificationproducts containing1x Помине Уметност Светлина (USB модел)1x15ml база coat1x15ml Sealer3x15ml боја gel1x Полирање Strip1x Black Помине File1x Мртвите Кожата Fork1x мали челик pusher1x Brush2x прст сепаратор pads10x помине отстранување kit4x случаен помине stickers1x француски помине sticker1x Сребро thread1x Златен конец.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ноктите Кристал Помине Шарм Метал Злато Занитвам Студ Микс Шема Помине Уметност Декорација Палата Стил Сјајна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноктите Кристал Помине Шарм Метал Злато Занитвам Студ Микс Шема Помине Уметност Декорација Палата Стил Сјајна

Спецификации : Тип : Ноктите декорација Шема : 20 обрасци Пакет содржина : 20 Модел на 3 D Помине уметност дек

DEN 1982.40