• Неодамнешно
Екран на допир за Перото, Совет Таблети Перо S9 Про Ултра парична Казна Capacitor Пенкало Модерен Преносни Трајни Лесни за Таблет Компјутери(Виолетова)

Екран на допир за Перото, Совет Таблети Перо S9 Про Ултра парична Казна Capacitor Пенкало Модерен Преносни Трајни

Buyers rating:
DEN 266.16

Количина на стоки

【Премиум Материјалот】екранот На допир перо усвојува диригент материјал, силни и отпорни, отпорни на абење и чувствителни. 【Лесно Да се Носат】Компактни димензии и мала тежина, тоа е лесно да се носат, лесен за употреба и со добри перформанси. 【Двојна Глава Допир】Диск пенкало совет донесува високи крајот материјал, двојно главата допир, удобен и практичен. 【Апликација】Тоа е погоден за повеќето модерен екран на допир уреди, како што се таблети, паметни телефони, и сл. 【Полн со Висок Крајот Смисла】Метал текстура пенкало тело, полн со висок крајот смисла, и е отпорен на гребење.Функција : 1. Таа донесува диригент материјал, силни и отпорни, отпорни на абење и чувствителни.2. Диск пенкало совет донесува high-end материјал, двојно-раководител на допир, удобен и практичен.3. Метал текстура пенкало тело, полн со high-end смисла, и е отпорен на гребење.4. Тоа е погоден за повеќето модерен екран на допир уреди, како што се таблети, паметни телефони, и сл.5. Компактни димензии и мала тежина, тоа е лесно да се носат.Спецификација : Материјал : Metal Color : Виолетова/Жолта боја/Бела/Розова/Сина(Изборен)Пакет Листата : Перо x 1.

Карактеристики на стоката

Material:
Metal
Color:
Purple/Yellow/White/Pink/Blue(Optional)
Package List:
Stylus x 1 :

Купувачи како што сакаат