• Неодамнешно
Homyl Декоративни Европската Огледало Фах Козметички Шминка Организатор Суета Toiletries Trinket Складирање Рек Бонбони Снек - Правоаголник

Homyl Декоративни Европската Огледало Фах Козметички Шминка Организатор Суета Toiletries Trinket Складирање

Buyers rating:
DEN 1929.60

Количина на стоки

* Врз основа на Европската чувства, тоа се одразува силна уметничка , која е неопходна во почетниот мебел. * Организирање на накит, суета, козметика, шминка четка, парфем, цвет вазна или послужување пијалоци итн. * Совршен подарок за родендени, свадби, и дење и други специјални прилики!. * Направени од премиум метал и стакло материјал, обработени стакло површината лента со одлична и здрав база. * Погоден за украсување салон, екранот накит, кои служат во партија, свадба centerpieces итн.Опис : - Направени од премиум метал и стакло материјал, обработени стакло површината лента со одлична и здрав база. - Врз основа на Европската чувства, тоа се одразува силна уметничка , која е неопходна во почетниот мебел. - Организирање на накит, суета, козметика, шминка четка, парфем, цвет вазна или послужување пијалоци итн. - Погодни за украсување салон, екранот накит, кои служат во партија, свадба centerpieces итн. - Совршен подарок за родендени, свадби, и дење и други специјални прилики!Спецификација : - Материјал : Метал + Glass Size Табела : Круг : Дијаметар 25cm/9.84 инчен, Висина 4cm/1.6 inch Rectangle : 24x14x4cm/9.45x5.51x1.6inch Package Вклучува : 1 Парче Складирање Tray Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

- Material:
Metal + Glass
Size Chart:
Round:
Diameter 25cm/9.84inch, Height 4cm/1.6inch
Rectangle:
24x14x4cm/9.45x5.51x1.6inch
Package Includes:
1 Piece Storage Tray :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Купувачи како што сакаат

Виолетова Стакло Фах Огледува Дното Декоративни Бања Суета Козметички Шминка Организатор Накит Екранот Парфем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виолетова Стакло Фах Огледува Дното Декоративни Бања Суета Козметички Шминка Организатор Накит Екранот Парфем

Декоративен стакло послужавник за бања суета или спалната соба салон.Идеален екранот за накит или шмин

DEN 1198.80
Кралска Сина Бисер Заврши Суета Послужавник за Бања Stroage,Кујнски Мијалник Послужавник,рачно изработени Послужавник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кралска Сина Бисер Заврши Суета Послужавник за Бања Stroage,Кујнски Мијалник Послужавник,рачно изработени Послужавник

Елегантна и богата со прекрасни бои, единствен фах ќе изгледа остар во вашата бања и кујна.Работат првен

DEN 597.36
Камен Текстура Мермер Декоративен Послужавник Керамичка Плоча Парфем Фах Прстен Носителот Накит Јадење Раскошен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Камен Текстура Мермер Декоративен Послужавник Керамичка Плоча Парфем Фах Прстен Носителот Накит Јадење Раскошен

[КВАЛИТЕТ и МЕРЕЊЕ] : Оваа Нордиска Камен Текстура Шарени Мермерна Плоча е направена од високо квалитетн

DEN 479.52
Бања Потоне Фах Суета Фах Керамички Мермер Кујна Фах Правоаголник Парфем Носителот Накит Послужавник за Сапун,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Потоне Фах Суета Фах Керамички Мермер Кујна Фах Правоаголник Парфем Носителот Накит Послужавник за Сапун,

【Минималистички Дизајн】едноставна елеганција дизајн кои ќе го направат вашиот живот повеќе таписери

DEN 359.76