• Неодамнешно
Четка за чистење, Сад Сунѓерот Ѕид Монтирани Чистење на Сунѓерот Заменливи Кујна Почисто со Рачка Ѕид Носителот, Практични Дома Почиста Алатка Додаток

Четка за чистење, Сад Сунѓерот Ѕид Монтирани Чистење на Сунѓерот Заменливи Кујна Почисто со Рачка Ѕид Носителот,

Buyers rating:
DEN 2136.00

Количина на стоки

Добро Чистење Ефект : Сунѓерот има добра чистење ефект на двете страни, и има триење, идеален избор за чистење чај дамки и дамките.Висока Ефикасност : Може да се направи полесно чистење, само истурете мала количина на детергент секое време, можете лесно да се чисти садови.Корисна Алатка : Сунѓерот блокови не падне лесно и се погодни за чистење предмети како чаши, чинии, корисни алатки и прибор за домашна употреба.Не Штети : Двоен слој сунѓер, мека и абсорбента, пенење лесно.Без гребнатини лево, нема деформација по употребата, безбедно и издржливи, ќе помогне да се отстранат тврдоглави дамки.На сунѓерот четка главата нема да им наштети предмети кои треба да се исчистат.Погоден Опсег : Сунѓерот четка може да се користи за чистење на кафе чаши, чистење тегли, и исто така, може да се применат за да се cooktops, тави, нерѓосувачки челик, стакло, кади, плочки, итн., да се создаде чиста животна средина за да се задржи вашето семејство се здрави.Спецификација : Предмет Тип : Сунѓер Со Рачка Материјал : ABS+ Сунѓерот Боја : Темно Сина Примена : За Кујна, Тенџере, Чинии, Чаши Производ Големина : Чистење Големина на Четката : Прибл.9x9x8cm/3.5x3.5x3.1in Сунѓерот Големина : Прибл.9x9x2.5см/3.5x3.5x1.0in Тежина : Околу.146g/5.2 оз Пакет Листа : 1 x Чистење со Четка 1 x Ѕид Виси Носителот 1 x Ѕид Налепница 3 x Чистење на Сунѓерот (1 Pc на Производот).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

S. O. S Челична Волна Сапун Подлога
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

S. O. S Челична Волна Сапун Подлога

Екстрадебел челична волна подлога со двоен на сапун.Парчиња маст и сјае метал.Идеален за тешкидолжност

DEN 328.56
HomePage Замена Подлога 3-во-1 Микро Дуо
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HomePage Замена Подлога 3-во-1 Микро Дуо

Задоволство странство.Одличен Квалитет.Одличен Подарок Идеја.Задоволство Странство.Произведена со на

DEN 2335.20
Armaly Брендови 46000 7-8Nat Море Волна Sponge6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Armaly Брендови 46000 7-8Nat Море Волна Sponge6

КОЛИЧИНА НА 6 : Armaly Pro Pl" Одберете Cut, Природни Море Волна Сунѓерот, Собрани Во Тропски Води На САД & Карибит

DEN 191.76
Оган Коњ Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оган Коњ Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање Кутија

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер

DEN 575.76
Автомобил Точка Protecton 1750306 Миење На Кожа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Автомобил Точка Protecton 1750306 Миење На Кожа

Производителот гаранција може да не се применува.Вредност за пари.Безбедно спакувани.Висок квалитет.Оп

DEN 239.28
8 Pack Магарешки Brite Остане Чист Scrubber
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Pack Магарешки Brite Остане Чист Scrubber

Двострани за перење и бришејќи.Ненула чистење.Долготрајни чистењето материјал.Чистење на површината м

DEN 490.80