• Неодамнешно
Силиконски Нано Домаќинство Eggshell Кујна Тенџере Пан пример, перење на садови Прибор Челик Жица Топката Перење Влошки пример, перење на садови Четка за Чистење Топка

Силиконски Нано Домаќинство Eggshell Кујна Тенџере Пан пример, перење на садови Прибор Челик Жица Топката Перење

Buyers rating:
DEN 453.60

Количина на стоки

Име : Eggshell чистење на топката.Материјал : ПП+ влакна.Боја : розова жолта.Големина : 8 * 12 cm.Пакет се Вклучени : 1 * чистење на топката.Име : Eggshell чистење ball Package се Вклучени : 1 * чистење ball Color : пинк yellow Material : PP+ fiber Size : 8 * 12 cm Description : 1. Изработени од Еко пријателски PP + Влакна Топки, животната средина и безбедно да се користи.2. Симпатична јајце облик дизајн, совршен подарок за домаќинство сопруга.3. На clenaing четка со одвод база, лесен за употреба и складирање на вода по useing.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MMM08406 - Почиста Кат Подлога 5300
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MMM08406 - Почиста Кат Подлога 5300

Производителот : 3m.За тешкидолжност за чистење пред да recoating.Исто така, може да се користи за тешкидолжно

DEN 1148.64
Убава Розова Фламинго Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Убава Розова Фламинго Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер

DEN 575.76
S. O. S Челична Волна Сапун Подлога
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

S. O. S Челична Волна Сапун Подлога

Екстрадебел челична волна подлога со двоен на сапун.Парчиња маст и сјае метал.Идеален за тешкидолжност

DEN 328.56
Homax Бронза Челична Волна, Груби
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Homax Бронза Челична Волна, Груби

Бронза крупни волна подлога.Маринер"s избор за соголување, пескарење, мазнење & полирање на сите видови н

DEN 565.92
Автомобил Точка Protecton 1750306 Миење На Кожа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Автомобил Точка Protecton 1750306 Миење На Кожа

Производителот гаранција може да не се применува.Вредност за пари.Безбедно спакувани.Висок квалитет.Оп

DEN 239.28