• Неодамнешно
LIUJIR Јајце Форма Scrubbers Чистење Топката Utensil Scrubber Перење Влошки Топка за Тенџере Пан Јадење Чистење, Миење Садови Почисто со Рачка(1Set,Жолт)

LIUJIR Јајце Форма Scrubbers Чистење Топката Utensil Scrubber Перење Влошки Топка за Тенџере Пан Јадење Чистење,

Buyers rating:
DEN 157.44

Количина на стоки

Изработени од Еко пријателски PP + Влакна Топки, животната средина и безбедно да се користи.Влакната се издржливи доволно да се справи со маснотии и валкано но сепак безбедно да се користи на не-стап садови.На clenaing четка со одвод база, лесен за употреба и складирање на вода по useing.Ергономски се справи со се вклопува удобно во вашата дланка, го прави лесно да се применат притисок за тешки чистење.Одлична за чистење јадења, тави, садови, мијалник, шпорети, кујнски прибор, тоа е исто така се идеални за чистење на вашиот countertop, bathtu.Материјал : ПП+ fiber Size : 8 * 12 cm Package се Вклучени : 1 * чистење ball Name : Eggshell чистење ball Color : пинк yellow Description : 1. Изработени од Еко пријателски PP + Влакна Топки, животната средина и безбедно да се користи.2. Симпатична јајце облик дизајн, совршен подарок за домаќинство сопруга.3. На clenaing четка со одвод база, лесен за употреба и складирање на вода по useing.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Homax Бронза Челична Волна, Груби
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Homax Бронза Челична Волна, Груби

Бронза крупни волна подлога.Маринер"s избор за соголување, пескарење, мазнење & полирање на сите видови н

DEN 565.92
Оган Коњ Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оган Коњ Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање Кутија

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер

DEN 575.76
LJYTZZJN пример, перење на садови Четка,Обновливи сунѓери Четка за чистење на Меки Еко-Пријателски Не Нула Одговараат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LJYTZZJN пример, перење на садови Четка,Обновливи сунѓери Четка за чистење на Меки Еко-Пријателски Не Нула Одговараат

●Високаквалитет на сунѓер е мека и нежна, мека перница, богата пена, лесно избриша брзо може да се апсор

DEN 1776.00
Морето Желка Печатени Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Морето Желка Печатени Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер

DEN 575.76
Убава Розова Фламинго Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Убава Розова Фламинго Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер

DEN 575.76