• Неодамнешно
InterDesign Brezio Виткање Tripod Две-Ниво Перење И Сушење Рек Сребрена/Бела/Сива

InterDesign Brezio Виткање Tripod Две-Ниво Перење И Сушење Рек Сребрена/Бела/Сива

Buyers rating:
DEN 1390.80

Количина на стоки

Перење и Сушење Рек – енергетски ефикасен начин да се воздушно сува облека, Педесет и четири ги отвори.Повеќе Сушење Нивоа – Рек проширува за да се нудат две нивоа на сушење на рацете да висат перење; Дупки држи до 54 индивидуални закачалки.Пластични Крајот Капи – Спречување на гребење на подот површини и го задржува rack во место.Димензии – Рек Мерки 21.25" w x 75" h кога целосно продолжен.Оваа Brezio Tripod Перење и Сушење Управување со Inter Design нуди повеќе опции за воздух за сушење алишта.Решетката вклучува две нивоа на три можност да биде продолжен грб, дека има неколку отвори за да се приспособат на облека ставен на закачалки, вклучувајќи кошули, delicates, костими за капење, панталони и повеќе—54 дупки во вкупно.Решетката стои на четири нозе за дополнителна стабилност и нејзината расклопна дизајн го прави лесно да се продавница настрана кога не е во употреба.i Designs линија на модуларен пластични складирање ви овозможува да се меша s куки s мека складирање опции доаѓаат во широк спектар на бои, модели и големини.Од перење кутии за да платно коцки, може да се меша и натпревар за да ги собере сите ваши складирање потреби.Овие расклопна множества се дизајнирани да ви помогне да живеете едноставно & организира во стил.За некои, простор е простор.За нас, просторот е од суштинско значење.Кревет & под креветот складирање е врвно решение за заштеда на простор.Кој јасно панели, од страна на рачки & мазна патентите секој складирање производ е дизајниран со вас во умот.Изберете од чевли & подигање на организаторите на општи чување на кутии за да се организираат без никаков напор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен

Сигурен и квалитетен материјал : дизајнот пластична кеса и шише фен е направен на квалитетот буковата м�

DEN 503.76
WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Компактен Цврсто Затворен Виткање Облека Сушење Рек Две-Ниво Слободни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Компактен Цврсто Затворен Виткање Облека Сушење Рек Две-Ниво Слободни

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се �

DEN 1855.20
Almencla Отворено Кампување Сушење Нето Сушење Рек Нето Виткање Триаголник Мрежа ing Сушење Нето, Затворен Домашна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Almencla Отворено Кампување Сушење Нето Сушење Рек Нето Виткање Триаголник Мрежа ing Сушење Нето, Затворен Домашна

Лесно е да се одржи предмети без deformation.Net е направен од висококвалитетни ПВЦ, свитлива, вентилирани и су�

DEN 215.76
CESULIS Кат-Стои Сушење Рек Виткање Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Бесплатна Инсталација Сушење Рек Полици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CESULIS Кат-Стои Сушење Рек Виткање Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Бесплатна Инсталација Сушење Рек Полици

За да ги задоволат вашите потреби, нема потреба да се грижите за долго облека допира земјата повеќе; удо�

DEN 23063.76
Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи прост

DEN 1548.00
ZQALOVE Перење Складирање Сушење Багажник Метални Облека Закачалка со ЕВА Сунѓер,Antislip Облека Рек Закачалки,Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZQALOVE Перење Складирање Сушење Багажник Метални Облека Закачалка со ЕВА Сунѓер,Antislip Облека Рек Закачалки,Компатибилен

Мултислоевит Дизајн : Оваа облека решетката има предност во однос на обичните rack во својата единствена 5

DEN 1819.20