• Неодамнешно
Чевли Кабинет Три-Слој Виткање Сушење Рек Хармоника Перење Перење Облека Коњ Airer Домаќинство Крпа Рек Бања

Чевли Кабинет Три-Слој Виткање Сушење Рек Хармоника Перење Перење Облека Коњ Airer Домаќинство Крпа Рек Бања

Buyers rating:
DEN 1271.76

Количина на стоки

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,па Тоа Ќе Не заземаат Простор Во Вашиот Ходникот Или Спална соба .таа Е Погодна За Вашиот Дом И се Изнајмува Стан во дневната Соба За Складирање. 1,Ова прав-обложени челик airer е робустен сепак едноставно да се постави со лесен систем на заклучување. 2,Со четири големи носители на секој агол за сите големини на закачалка и 14 m на сушење простор вкупно. 3,Квалитет бела завршница со аква обоените шарки и нозете за да се спречи гребење на подот. 4,Лесен и простор за заштеда на енергија како што се огради рамен, по употреба да се продавница далеку; ова ќе пристигне во JVL пакување со JVL етикета.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZQALOVE Перење Складирање Сушење Багажник Метални Облека Закачалка со ЕВА Сунѓер,Antislip Облека Рек Закачалки,Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZQALOVE Перење Складирање Сушење Багажник Метални Облека Закачалка со ЕВА Сунѓер,Antislip Облека Рек Закачалки,Компатибилен

Мултислоевит Дизајн : Оваа облека решетката има предност во однос на обичните rack во својата единствена 5

DEN 1819.20