• Неодамнешно
Тестенини Сушење Багажник, Дрвени Количка за Тестенини Стојат Спречи Лизгање Глупак Фен за Управување со 8 Бар за Кујна Ресторан, 15.4 X 8.7 X 11,8 инчен

Тестенини Сушење Багажник, Дрвени Количка за Тестенини Стојат Спречи Лизгање Глупак Фен за Управување со 8 Бар

Buyers rating:
DEN 693.36

Количина на стоки

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : тестенини решетката е направен од природни букови дрва, силни и издржливи, и може да се користи за долго време.СВИТЛИВА : дрвени сушени глупак сушење рек усвојува склоплива дизајн, што е погодно да се изгради и да ги чува.ПРАКТИЧНА настава : Овој дрвени глупак глупак решетката е практично глупак багажник, погоден за семејството употреба, многу удобен и практичен.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : тестенини сушење рек мерки околу 15.4 x 8.7 x 11,8 инчи, што е разумна големина и не заземаат простор.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : тестенини решетката е направен од традиционалните недовршени дрво за да се спречи лизгање, па тестенини нема да се лизга надвор.Функција : 1. ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : тестенини решетката е направен од природни букови дрва, силни и издржливи, и може да се користи за долго време. 2. СВИТЛИВА : дрвени сушени глупак сушење рек усвојува склоплива дизајн, што е погодно да се изгради и да ги чува. 3. ПРАКТИЧНА настава : Овој дрвени глупак глупак решетката е практично глупак багажник, погоден за семејството употреба, многу удобен и практичен. 4. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : тестенини сушење рек мерки околу 15.4 x 8.7 x 11,8 инчи, што е разумна големина и не заземаат простор. 5. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : тестенини решетката е направен од традиционалните недовршени дрво за да се спречи лизгање, па тестенини нема да се лизга надвор.Спецификација : Предмет Тип : Тестенини Рек Материјал : Бука, Големина : Дното : Прибл. 28 x 30cm/11.0 x 11,8 во Горниот : Прибл. 22 x 39cm/8.7 x 15.4 во Една Страна Должина : Околу. 18.5 cm/7.3 во Средно : Прибл. 30.3 cm/11.8 во Проред : Прибл. 6cm/2.4 во Бруто Тежина : Околу. 566g/20.0 оз Пакет Листа : 1 Сет x Глупак Rack(14 x Додатоци) 1 x Прирачник Забелешка : ве Молиме овозможи некои грешки поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Noodle Rack
Material:
Beech
Size:
Bottom:
Approx. 28 x 30cm/11.0 x 11.8in
Top:
Approx. 22 x 39cm/8.7 x 15.4in
One Side Length:
Approx. 18.5cm/7.3in
High:
Approx. 30.3cm/11.8in
Spacing:
Approx. 6cm/2.4in
Gross Weight:
Approx. 566g/20.0oz
Package List:
1 Set x Noodle Rack(14 x Accessories) :
1 x Manual :
Note:
Please allow some errors due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80
SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален

Мултифункција : ги содржи 40 воздух дупки, 2 реда од сушење, полици, 1 чевли решетката.Простор за заштеда на

DEN 10671.84
ZQALOVE Перење Складирање Сушење Багажник Метални Облека Закачалка со ЕВА Сунѓер,Antislip Облека Рек Закачалки,Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZQALOVE Перење Складирање Сушење Багажник Метални Облека Закачалка со ЕВА Сунѓер,Antislip Облека Рек Закачалки,Компатибилен

Мултислоевит Дизајн : Оваа облека решетката има предност во однос на обичните rack во својата единствена 5

DEN 1819.20
2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Sock Сушење Управување со 72 Клипови, Вртливата Правец-Доказ Кука Облека Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Sock Сушење Управување со 72 Клипови, Вртливата Правец-Доказ Кука Облека Закачалка

СЕ ЗАСИЛУВААТ СОЛИДНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Храбар Багажник, Анти ' рѓа, Издржливи со долг животен век.За р�

DEN 431.76