• Неодамнешно
ZQALOVE Перење Складирање Сушење Багажник Метални Облека Закачалка со ЕВА Сунѓер,Antislip Облека Рек Закачалки,Компатибилен со Собори Виси Перење Стојат Телескопски (Бој

ZQALOVE Перење Складирање Сушење Багажник Метални Облека Закачалка со ЕВА Сунѓер,Antislip Облека Рек Закачалки,Компатибилен

Buyers rating:
DEN 1819.20

Количина на стоки

Мулти-слоевит Дизајн : Оваа облека решетката има предност во однос на обичните rack во својата единствена 5 во 1 мулти-слоевит дизајн, тоа може да висат 5 облека истовремено и од двете страни.Простор за заштеда : вертикална слоевит дизајн во меѓувреме се снима многу простор за вашиот плакар; не мора да се грижите, нема доволно простор за вашата облека.Не се лизга : Трајни метали обложени со ЕВА сунѓерот на рамо делови, ова во голема мера го подобри триење и може да ја спречи вашата крпа испаѓање.Анти-нула : мека ЕВА сунѓерот може да се задржи на вертикална смисла на облека, сакајте нула вашата облека.Широк Апликации : На мултифункционален облека решетката е погодна за бесење возрасни е капут, џемпер, панталони, кошула, Т-маица, итн.Може да се подготви во спални соби, бањи, плакари и гардероба.Мулти-слоевит Дизајн : Оваа облека решетката има предност во однос на обичните rack во својата единствена 5 во 1 мулти-слоевит дизајн, тоа може да висат 5 облека истовремено и од двете страни.Простор за заштеда : вертикална слоевит дизајн во меѓувреме се снима многу простор за вашиот плакар; не мора да се грижите, нема доволно простор за вашата облека.Не се лизга : Трајни метали обложени со ЕВА сунѓерот на рамо делови, ова во голема мера го подобри триење и може да ја спречи вашата крпа испаѓање.Анти-нула : мека ЕВА сунѓерот може да се задржи на вертикална смисла на облека, сакајте нула вашата облека.Широк Апликации : На мултифункционален облека решетката е погодна за бесење возрасни е капут, џемпер, панталони, кошула, Т-маица, итн.Може да се подготви во спални соби, бањи, плакари и гардероба.Тип : 5 во 1 Облека Rack Material : metalcolour : Сива+white Package Содржина : 1 x Облека Hanger Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Чевли Кабинет Виткање Сушење Рек Слетување Пати Ватенка Рек Затворен Отворено Балкон Кул Облека Сушење Полици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чевли Кабинет Виткање Сушење Рек Слетување Пати Ватенка Рек Затворен Отворено Балкон Кул Облека Сушење Полици

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,�

DEN 11942.88
Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи прост

DEN 1548.00
SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален

Мултифункција : ги содржи 40 воздух дупки, 2 реда од сушење, полици, 1 чевли решетката.Простор за заштеда на

DEN 10671.84