• Неодамнешно
ZQALOVE Перење Складирање Сушење Рек Ратан 2 парчиња Облека Ги Природни Ратан 3 Кука Рачно Ткаени Закачалка Компатибилен со Домашна Гардероба на Облека Продавница Орк?

ZQALOVE Перење Складирање Сушење Рек Ратан 2 парчиња Облека Ги Природни Ратан 3 Кука Рачно Ткаени Закачалка

Buyers rating:
DEN 901.92

Количина на стоки

1. Рачно изработени ратан ѕид виси е полн со природни дрво на ветрот, декорација и практичност Притисне на душата. 2. Во споредба со другите железо или производи од пластични маси, природни ратан материјали не само да ги задоволи луѓето желба за џунглата живот. 3. Издржливи и цврсти-на закачалката е изработена од најдобар квалитет ратан.Не е лесно да се деформира, без трага, може да се заштити облека.Ова е многу практична закачалка. 4. Поставен дизајн-овие закачалки се направени од ратан.Погоден за сушење на облека или складирање на облека во плакари.Тие ќе се надополни изгледот на вашата гардероба. 5. Расадник големина-совршена големина за облека за вашето дете или бебе соба возраст на детето.Кога големината на нивните кошули, џемпери и јакни надминува бебе големина закачалки и тие не се одгледува во тинејџер-големина на закачалки, само се откажам од нив. 1. Рачно изработени ратан ѕид виси е полн со природни дрво на ветрот, декорација и практичност Притисне на душата.2. Во споредба со другите железо или производи од пластични маси, природни ратан материјали не само да ги задоволи луѓето желба за џунглата life3. Издржливи и цврсти-на закачалката е изработена од најдобар квалитет ратан.Не е лесно да се деформира, без трага, може да се заштити облека.Ова е многу практична закачалка.4. Поставен дизајн-овие закачалки се направени од ратан.Погоден за сушење на облека или складирање на облека во плакари.Тие ќе се надополни изгледот на вашата гардероба.5. Расадник големина-совршена големина за облека за вашето дете или бебе соба возраст на детето.Кога големината на нивните кошули, џемпери и јакни надминува бебе големина закачалки и тие не се одгледува во тинејџер-големина на закачалки, само се откажам од нив.Боја : Како shown Material : rattan Size : 40x20cm/30x20cm Package Содржина : 2 x Ратан hangers Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80