• Неодамнешно
Децата Закачалки Прилагодливи Продолжи: Бебе бебе соба Плакарот Закачалки 15pcs Не се Лизга Перење Закачалка за Новородено Бебе Облека Панталони Деца Деца Дете

Децата Закачалки Прилагодливи Продолжи: Бебе бебе соба Плакарот Закачалки 15pcs Не се Лизга Перење Закачалка

Buyers rating:
DEN 2325.60

Количина на стоки

Тоа може да ви помогне да заштедите на простор за ефикасно и да ја задржите вашата облека во ред.Ви даде добра користење на искуство.Тоа е товарот капацитет, не е лесно да се деформира, може да ви послужи за долго време, и ќе ги задоволи вашите потреби добро.Тоа може да се користи за плакарот чување и сушење алишта.многу практично и ќе бидат добар избор за вас.Цртан филм мечка облик дизајн, цврсти и издржливи, еден допир на прекрасната за вашата гардероба.изработени од пластичен материјал, кој е безбеден и издржливи, и можете да го користите со мир на умот.Опис може да ви помогне да ги организирате и да ги чува добро, направете ја вашата облека повеќе чисти и лесно да се спаси повеќе гардероба простор.Со исклучителна изработка, не се лизга и издржливи, пријателски за вашата облека.Ова е голема закачалка и ќе биде добар за складирање избор за вас.Заслужуваат вашиот избор.Карактеристики - Материјал : Пластика - Боја : Светло жолта - Големина : Околу 29. 00 X17. 00 X2. 00cm 11. 40 X6. 68 X0. 79inch - направени од пластика материјал, кој е безбеден и издржливи, и можете да го користите со мир на умот.- Цртан филм мечка облик дизајн, цврсти и издржливи, еден допир на прекрасната за вашата гардероба.- Тоа може да се користи за плакарот чување и сушење алишта.многу практично и ќе бидат добар избор за вас.- Тоа е товарот капацитет, не е лесно да се деформира, може да ви послужи за долго време, и ќе ги задоволи вашите потреби добро.- Тоа може да ви помогне да заштедите на простор за ефикасно и да ја задржите вашата облека во ред.Ви даде добра користење на искуство.Пакет Вклучувајќи 15 x облека закачалки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80
Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи прост

DEN 1548.00