• Неодамнешно
ZHOUJIE Домаќинство Сушење Рек Прилагодливи Радијатор Крпа Облека Носителот Виткање Airer Рек 20x13inch Анти- ' Рѓа Железо Rack (Боја : Црна)

ZHOUJIE Домаќинство Сушење Рек Прилагодливи Радијатор Крпа Облека Носителот Виткање Airer Рек 20x13inch Анти-

Buyers rating:
DEN 1336.80

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет.Избрани висок квалитет на железо материјали, печење боја процес, долгорочна употреба не е лесно да лупам off.Само висат на овие закачалки на радијатор и тие ќе бидат цврсто фиксиран во место, затоа што нивните силни железо оружје може да се заштити вашата облека додека тие се на сушење.Сува повеќе облека одеднаш како што постојат пет шини на сушење на решетката да се откажам вашите алишта од.Биде поефикасно и да ги добиете сите на вашето семејство облека сушење побрзо со не едно туку 2 радијатор облека полици.Можете да се откажам сушење решетката на балкон, заштеда на простор и сушење чевлите брзо. 100% сосема нов и висок quality Selected висок квалитет на железо материјали, печење боја процес, долгорочна употреба не е лесно да лупам off.Само висат на овие закачалки на радијатор и тие ќе бидат цврсто фиксиран во место, затоа што нивните силни железо оружје може да се заштити вашата облека додека тие се на сушење.Сува повеќе облека одеднаш како што постојат пет шини на сушење на решетката да се откажам вашите алишта од.Биде поефикасно и да ги добиете сите на вашето семејство облека сушење побрзо со не едно туку 2 радијатор облека полици.Можете да се откажам сушење решетката на балкон, заштеда на простор и сушење чевлите брзо.Со силна носивоста, тоа исто така може да се користи како цвет штанд.

Карактеристики на стоката

Material:
ABS,Iron
Size:
Approx.52x33x16cm/20.47x12.99x6.29in
Net Weight:
200g
Package Includes:
1x Foldable Airer
note:
Please allow 1mm errors due to manual measurement.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Купувачи како што сакаат

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи прост

DEN 1548.00
MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален

● Алуминиумски Легури Сушење Рек : Направен од премиум сите алуминиум материјал, не само издржливи, но и

DEN 2296.80
XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80