• Неодамнешно
HUANE Чевли Кабинет Виткање Сушење Рек Т-Модел Dryng Рек Clothesline Прилагодливи Крилја, Вклучува Опремени Торба Крпа Рек Балкон

HUANE Чевли Кабинет Виткање Сушење Рек Т-Модел Dryng Рек Clothesline Прилагодливи Крилја, Вклучува Опремени

Buyers rating:
DEN 16719.60

Количина на стоки

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,па Тоа Ќе Не заземаат Простор Во Вашиот Ходникот Или Спална соба .таа Е Погодна За Вашиот Дом И се Изнајмува Стан во дневната Соба За Складирање. 1, Тоа е оптимално решение за целото семејство, а кога е затворен останува компактна и тенка.Крилјата се прилагодливи во различни височини, за да се овозможи дури и најдолгиот облека да се шири. 2,Само да се отвори тоа, се прилагоди на висината на крилјата и се шири тоа ќе биде детска игра.Можете исто така да се постават на вашата деликатна облека на хоризонтално ниво, така што нема да го оштети нив. 3,Кога е затворен останува компактен, па можете да вметнете тоа помеѓу ѕидот и дел од мебелот и секогаш е подготвен да се користи без cluttering. 4,Прилагодливи - погоден за мали и големи објекти на перење,лесно да се движи, дури и со полно оптоварување со перење.Оваа Чевли Кабинет Две-ниво Three-tier Чевли Кабинет Совршено Одговара на Вашата Модерен Стил на Мебел.Можете Дури И Може Да Се Стави Некои Украси На Тоа Да Се Направи Секој Кој Го Посети Вашиот Дом Фалат Вашата Ходникот Простор.Солидна clothesline во челик со висина-прилагодлив крилја.Тоа е идеално решение за целото семејство, а кога е затворен останува компактна и тенка.Крилјата се прилагодливи во различни височини, за да се овозможи дури и најдолгиот облека да се шири.Само отворете тоа, се прилагоди на висината на крилјата и се шири тоа ќе биде детска игра.Можете исто така да се постават на вашата деликатна облека на хоризонтално ниво, така што нема да го оштети нив.До 20 метри да се откажам out Height прилагодливи wings Only 5 цм дебели кога closed Discover на Т-Модел Сушење Рек clothesline : да Се биде интелигентно дизајниран, тоа се прилагодува на потребите на целото семејство.Тоа е толку пространа да се постават полно оптоварување на машина за перење, вклучувајќи ја и најдолгата облека!Висина на крилјата е прилагодлив во неколку височини и, исто така може да се затвори самостојно, да се прилагодат за секоја потреба.Хоризонталната рамнина овозможува да се откажам деликатна предмети, без користење штипки за алишта и без deforming со тежина од вода.Кога е затворена таа и понатаму останува компактен, па можете да вметнете тоа помеѓу ѕидот и дел од мебелот и секогаш е подготвен да се користи без cluttering.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде чевли кабинети, другите се користат како декорација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален

Мултифункција : ги содржи 40 воздух дупки, 2 реда од сушење, полици, 1 чевли решетката.Простор за заштеда на

DEN 10671.84
Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи прост

DEN 1548.00
Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален

● Алуминиумски Легури Сушење Рек : Направен од премиум сите алуминиум материјал, не само издржливи, но и

DEN 2296.80