• Неодамнешно
Shipenophy Виткање Сушење Racker, Мултифункционален Стигнале Закачалка Облека Закачалка за Домаќинство Облека простор за Патување

Shipenophy Виткање Сушење Racker, Мултифункционален Стигнале Закачалка Облека Закачалка за Домаќинство Облека

Buyers rating:
DEN 628.80

Количина на стоки

Тоа може да тројно вашиот плакар простор, додека одржување на вашата облека организираа и навремено‑слободни.Мултифункционален сушење, може да ротира 360 степени, заштеда на простор.Гардероба складирање, умно укината, не се лизга клип дизајн, спречување на облека од падне, не го оштетат облека, и сува, без траги.Секој закачалка може да одржи неколку парчиња на облека, може да се користи со било кој тип на закачалка, и да се направи облека хоризонтално или вертикално.Секој слот може да се одржи неколку закачалки, лесно да се соберат и на било кој стандарден плакарот род.Функција : 1. Тоа може да тројно вашиот плакар простор, додека одржување на вашата облека организираа и навремено‑слободни.2. Секој закачалка може да одржи неколку парчиња на облека, може да се користи со било кој тип на закачалка, и да се направи облека хоризонтално или вертикално.3. Секој слот може да се одржи неколку закачалки, лесно да се соберат и на било кој стандарден плакарот род.4. Мултифункционален сушење, може да ротира 360 степени, заштеда на простор.5. Гардероба складирање, умно укината, не се лизга клип дизајн, спречување на облека од падне, не го оштетат облека, и сува, без траги.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Стигнале Виткање Двојна Намена Панталони Rack Product Материјал : PPNumber на Куки : 6 Големина : Прибл.27x34.5x34cm/10.6x13.6x13.4in Package Листа : 1 x Двојна намена Панталони Решетката.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Retractable Folding Dual-Purpose Pants Rack
Product Material:
PP
Number of Hooks:
6 Size
Package List:
1 x Dual-purpose Pants Rack :

Купувачи како што сакаат

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи прост

DEN 1548.00
Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален

Мултифункција : ги содржи 40 воздух дупки, 2 реда од сушење, полици, 1 чевли решетката.Простор за заштеда на

DEN 10671.84