• Неодамнешно
Tgoon Smart Фен, Трајни Clothesline Фен Стигнале за Балкон(Црна)

Tgoon Smart Фен, Трајни Clothesline Фен Стигнале за Балкон(Црна)

Buyers rating:
DEN 1893.60

Количина на стоки

Платно за сушење јаже е од челик, Тоа не е лесно да ' рѓа и долг животен век.Направени од високо квалитетна ABS материјал, здрав и потрајни.Производот е дизајниран со прекинувач за поголема флексибилност.Нека ви висат вашата облека лесно, додека одржување на соба чисти.На јаже, слободно може да се водат, сува облека во затворен простор, без занимање на просторот.Функција : Направен од висок квалитет на АБС материјал, здрав и потрајни.Платно за сушење јаже е од челик, Тоа не е лесно да ' рѓа и долг животен век.На јаже, слободно може да се водат, сува облека во затворен простор, без занимање на просторот.Производот е дизајниран со прекинувач за поголема флексибилност.Нека ви висат вашата облека лесно, додека одржување на соба чисти.Спецификација : Материјал : ABS и Нерѓосувачки steel Maximum водат должина : 4.2 м / 13.8 ft Color : Сребро; Злато; Розова (Изборен)Тежина : 490g / 17.2 oz Package листа : 1 * Сушење Rack1 * Base1 * Инсталација завртка(Кеса)1 * Одредување glue1 * Корисникот manual Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Карактеристики на стоката

Material:
ABS and Stainless steel
Maximum stretch length:
4.2m / 13.8ft
Color:
Silver; Gold; Pink (Optional)
Weight:
490g / 17.2oz
Package list:
1 * Drying Rack :
1 * Base :
1 * Installation screw(Bag) :
1 * Fixing glue :
1 * User manual :
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Купувачи како што сакаат

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80