• Неодамнешно
Чевли Кабинет Сушење Рек Виткање Облека Airer 3 Слоеви, Свитлива Носителот Виси Крпа, Облека Чорапи Затворен Крпа Пелена Стојат

Чевли Кабинет Сушење Рек Виткање Облека Airer 3 Слоеви, Свитлива Носителот Виси Крпа, Облека Чорапи Затворен

Buyers rating:
DEN 475.20

Количина на стоки

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,па Тоа Ќе Не заземаат Простор Во Вашиот Ходникот Или Спална соба .таа Е Погодна За Вашиот Дом И се Изнајмува Стан во дневната Соба За Складирање. 1,3 нога база со засилен стабилност.Изградени со премија од не ' рѓосувачки челик композитни цевка, центарот за поддршка на лентата е многу цврсти и издржливи во употреба. 2,највисокото ниво е опремен со 24 клипови за чорапи, поддржува, долна облека, бебе облека и други помали ставки, додека две пониски нивоа имаат вкупно 32 поддршка прачки за крпи, платно пелени и други мали предмети. 3,Тоа е лесно да се инсталира и користи.Можеби ќе треба да го поставите на сите овие 3 нивоа и монтажни поддршка бар на телото.Совршен за сушење на облеката на балкони, организирање на перење на алишта соби и виси облеката во целина. 4,рацете и крилја на рамката може да биде укината за да се минимизира просторот за складирање кога се чуваат.Оваа Чевли Кабинет Две-ниво Three-tier Чевли Кабинет Совршено Одговара на Вашата Модерен Стил на Мебел.Можете Дури И Може Да Се Стави Некои Украси На Тоа Да Се Направи Секој Кој Го Посети Вашиот Дом Фалат Вашата Ходникот Простор.Опис : облека сушење решетката има 3 нивоа, совршен за бесење бебе облека, ткаенина пелени, носители, крпи, итн.Највисокото ниво опремени со 4 раце, секој со 6 клипови.Двете пониски нивоа се крила, секое ниво со 16 поддршка прачки.Основата на база 3 нозе, наменета за дополнителни ниво на стабилност за да се обезбеди дури и тежина дистрибуција.Проценка : Состојба : 100% Сосема New Material : нерѓосувачки челик композитни цевка.Боја : боја на слонова коска Бела, Црвена, Сина (изборен)Големина : прибл. 167.5 x 76 cm / 65.94 x 29.92 инчи.Тежина : Околу. 2300g Note : Ние само го продаде чевли кабинети, другите се користат како декорација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Sock Сушење Управување со 72 Клипови, Вртливата Правец-Доказ Кука Облека Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Sock Сушење Управување со 72 Клипови, Вртливата Правец-Доказ Кука Облека Закачалка

СЕ ЗАСИЛУВААТ СОЛИДНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Храбар Багажник, Анти ' рѓа, Издржливи со долг животен век.За р�

DEN 431.76
Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи прост

DEN 1548.00