• Неодамнешно
Чевли Кабинет Виткање Сушење Рек Слетување Пати Ватенка Рек Затворен Отворено Балкон Кул Облека Сушење Полици Чорапи Рек Облека Закачалка (Боја : Локалните Злато)

Чевли Кабинет Виткање Сушење Рек Слетување Пати Ватенка Рек Затворен Отворено Балкон Кул Облека Сушење Полици

Buyers rating:
DEN 11942.88

Количина на стоки

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,па Тоа Ќе Не заземаат Простор Во Вашиот Ходникот Или Спална соба .таа Е Погодна За Вашиот Дом И се Изнајмува Стан во дневната Соба За Складирање. 1,Материјал : избраниот алуминиум материјал, проширува и задебелена дизајн, со не ' рѓа, ниту стареење, итн. 2,големина : 153-254.5*75*138cm. 3,Применува сцена : за спална соба, дневна соба, купатило, foyer, балкон, градина, внатрешна и надворешна, за статистика, може да висат облека, чанти, капи, шалови, итн. 4,Карактеристики : 360° на ротација, постабилна сопирачки, слободно движење, интегрирани умре-кастинг, стабилна крст-дизајн на рамка, количка за дизајн, виткање во стапови, нема мулти-цел, повеќенаменски објекти.Оваа Чевли Кабинет Две-ниво Three-tier Чевли Кабинет Совршено Одговара на Вашата Модерен Стил на Мебел.Можете Дури И Може Да Се Стави Некои Украси На Тоа Да Се Направи Секој Кој Го Посети Вашиот Дом Фалат Вашата Ходникот Простор.Големина : 153-254.5*75*138cm Боја : Pink Product Име : Грб rackmaterial : metalmetal материјал : алуминиум alloy Style : едноставен и modern Furniture структура : заградата structure Applicable луѓе : на public Additional карактеристики : мулти-function Whether да се соберат : assembly Note : Ние само го продаде чевли кабинети, другите се користат како декорација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44