• Неодамнешно
Berhgjjsds Грб Закачалка, 32 Клипови Виткање Чорапи Облека Закачалка Рек Дома Clothespin Облека Сушење Рек Плакарот Гардероба Организатор Блу/Бела (Боја : Бела)

Berhgjjsds Грб Закачалка, 32 Клипови Виткање Чорапи Облека Закачалка Рек Дома Clothespin Облека Сушење Рек Плакарот

Buyers rating:
DEN 1032.00

Количина на стоки

◆Уживаат уредни плакарот.Таму никогаш нема да биде хаос на облека во вашиот плакар повторно!На закачалка усвојува ултра-тенок дизајн, кој може да ви помогне да се зголеми гардероба простор, додека одржување на тоа уредно и уреден!Можете исто така да зачувате облекување време, бидејќи ќе бидете во можност да се најде облека побрзо и полесно!. ▼Дебели и издржливи : Направен од дебела PP материјал, мазна работ, трајни производи за долго време се користи. ▼Расклопна Виси Управување со 32 штипки за алишта. ▼Таа виси на било род, туш завеса род, clothesline или облека решетката.Тоа е уникатен дизајн помага да се зачува простор, додека сушење алишта. ▼Одлична за сушење краток Т кошула, underclothes, шамија, крпа, чорапи, кратки панталони и повеќе.Одлично за патување, колеџ, dorm соби или дома.Материјал : Plastic Quantity : 1 Pcs Material : PPColor : Бела Blue Product големина : 32.5x32.5x25.3cm Products може да биде укината за лесни за складирање.Опремени со 32 клипови, за да се задоволат потребите на family Prevent лизгава правец на;Не грижете се за облека се разнесени away Package includes1x сушење решетката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80
Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи прост

DEN 1548.00
MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален

● Алуминиумски Легури Сушење Рек : Направен од премиум сите алуминиум материјал, не само издржливи, но и

DEN 2296.80