• Неодамнешно
Tgoon Облека Сушење Јаже Стигнале, Здрав Smart Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже String, на Балкон(Црна)

Tgoon Облека Сушење Јаже Стигнале, Здрав Smart Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже String, на Балкон(Црна)

Buyers rating:
DEN 2313.60

Количина на стоки

Направени од високо квалитетна ABS материјал, здрав и потрајни.На јаже, слободно може да се водат, сува облека во затворен простор, без занимање на просторот.Нека ви висат вашата облека лесно, додека одржување на соба чисти.Производот е дизајниран со прекинувач за поголема флексибилност.Платно за сушење јаже е од челик, Тоа не е лесно да ' рѓа и долг животен век.Функција : Направен од висок квалитет на АБС материјал, здрав и потрајни.Платно за сушење јаже е од челик, Тоа не е лесно да ' рѓа и долг животен век.На јаже, слободно може да се водат, сува облека во затворен простор, без занимање на просторот.Производот е дизајниран со прекинувач за поголема флексибилност.Нека ви висат вашата облека лесно, додека одржување на соба чисти.Спецификација : Материјал : ABS и Нерѓосувачки steel Maximum водат должина : 4.2 м / 13.8 ft Color : Сребро; Злато; Розова (Изборен)Тежина : 490g / 17.2 oz Package листа : 1 * Сушење Rack1 * Base1 * Инсталација завртка(Кеса)1 * Одредување glue1 * Корисникот manual Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Карактеристики на стоката

Material:
ABS and Stainless steel
Maximum stretch length:
4.2m / 13.8ft
Color:
Silver; Gold; Pink (Optional)
Weight:
490g / 17.2oz
Package list:
1 * Drying Rack :
1 * Base :
1 * Installation screw(Bag) :
1 * Fixing glue :
1 * User manual :
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Купувачи како што сакаат

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален

Мултифункција : ги содржи 40 воздух дупки, 2 реда од сушење, полици, 1 чевли решетката.Простор за заштеда на

DEN 10671.84
MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален

● Алуминиумски Легури Сушење Рек : Направен од премиум сите алуминиум материјал, не само издржливи, но и

DEN 2296.80